Přejít na hlavní obsah

Jak pracujeme

Nezáleží, na jaké pozici u nás pracujete

Pravidla a profesní cestu si určujete sami

Zapadne k nám ten, kdo se umí bez zbytečných řečí postavit k problému a najít řešení. Říká se o nás, že máme skvělý produkt a jsme světoví. Jsme. Jen to nekřičíme do světa. Prostě pořád makáme, aby bylo Kentico lepší a lepší. Nové kolegy nepotřebujeme lanařit na stravenky, dovolenou a kdo ví co ještě. Jestli umíte poctivě pracovat a chcete se učit, budete se mít u nás dobře. 

Pozvolné nalodění

Až k nám poprvé přijdete, nejspíš budete překvapení, jak to u nás chodí. Příjemně překvapení. Zároveň dostanete prostor, abyste si všechno osahali. Za zády budete mít parťáka, který se o vás postará a pomůže s hladkým naloděním do týmu.

Důvěra a respekt

Může to znít jako klišé, ale nám to tak prostě funguje. Vedeme, když je potřeba, a nebojíme se předávat zodpovědnost. Věříme ve schopnosti našich kolegů, nehážeme si klacky pod nohy a jednáme mezi sebou na rovinu.

Volná pracovní doba

Každý u nás ví, kolik má odpracováno. Díky tomu si může snáz naplánovat dopolední cvičení nebo dřívější páteční úprk z kanceláře. Práci přesčas nebereme jako samozřejmost, každou odpracovanou hodinu navíc proplácíme.

<h3>Máme čas na vlastní rozvoj</h3>
<p>Pětinu pracovní doby můžeme bez výčitek strávit třeba načítáním odborné literatury, na vlastních projektech nebo náměty na vylepšení našich produktů. Komunikace v angličtině je u nás nutnost, kterou podporujeme kurzy v jazykovce. Jezdíme na konference a proplácíme certifikace, když to dává smysl.</p>

Máme čas na vlastní rozvoj

Pětinu pracovní doby můžeme bez výčitek strávit třeba načítáním odborné literatury, na vlastních projektech nebo náměty na vylepšení našich produktů. Komunikace v angličtině je u nás nutnost, kterou podporujeme kurzy v jazykovce. Jezdíme na konference a proplácíme certifikace, když to dává smysl.

<h3>Neděláme věci do šuplíku, zajímá nás použitelnost</h3>
<p>I když jsme velcí, nepřešlapujeme na jednom místě. Schůzování zrovna nefandíme a papírování a formuláře jdou mimo nás. Místo toho se snažíme vylepšovat produkt a zkoušet nové věci, které mají užitek. Máte nápad? Sem s ním. Všichni společně rozhodujeme o tom, do čeho se pustíme příště.</p>

Neděláme věci do šuplíku, zajímá nás použitelnost

I když jsme velcí, nepřešlapujeme na jednom místě. Schůzování zrovna nefandíme a papírování a formuláře jdou mimo nás. Místo toho se snažíme vylepšovat produkt a zkoušet nové věci, které mají užitek. Máte nápad? Sem s ním. Všichni společně rozhodujeme o tom, do čeho se pustíme příště.

Práci přizpůsobujeme zkušenostem

Chcete si vyzkoušet něco nového? U nás snadno přejdete z pozice na pozici. Máme dokonce interní startupový tým. Chcete se specializovat? Žádný problém. Nehrajeme hru na juniory a seniory a nemáme jasně nalajnovanou kariérní dráhu. Prostě se nám ozvěte. Výběrová řízení děláme proto, abychom se navzájem poznali a řekli si: „jo, tohle bude klapat.“

Chcete vědět, co se u nás právě děje?

Sledujte nás na Facebooku.