Přejít na hlavní obsah

Podporujeme studenty, jak to jen jde

Vzdělávat, objevovat nové možnosti, pracovat na užitečných projektech. To všechno jsou vlastnosti, které máme v sobě a předáváme je dál. Věděli jste vůbec, že Kentico vzniklo jako bakalářská práce?

Ale život není jen o práci, občas je potřeba upustit páru a odreagovat se. Už jste otestovali své hackerské schopnosti v 1337challenge? Ne? Nejvyšší čas to napravit!

  • Slávo Moroz

    Už na škole som sa zaujímal o .NET, tak som vyrazil na prednášku, ktorú viedli práve chalani z Kentico. Bavilo ma to, o čom hovorili. Ale taktiež aj to, ako o tom hovorili. Na konci prednášky zaznelo, že hľadajú šikovných ľudí. Tak som sa ozval... a už tu pracujem 4 roky :)

    Slávo Moroz, Developer

<h3>Spolupracujeme s MU a VUT</h3>
<p>Studenty zapojujeme do projektů a pravidelně pořádáme nejrůznější tematické workshopy. Na Fakultě informatiky MU máme dokonce&nbsp;<a href="http://is.muni.cz/predmet/fi/podzim2016/PV247">vypsaný předmět</a>.</p>

Spolupracujeme s MU a VUT

Studenty zapojujeme do projektů a pravidelně pořádáme nejrůznější tematické workshopy. Na Fakultě informatiky MU máme dokonce vypsaný předmět.

<h3>Konzultujeme závěrečné práce</h3>
<p>Pravidelně vypisujeme&nbsp;témata bakalářek a diplomek. Máte vlastní nápad? Ozvěte se na <a href="mailto:theses@kentico.com">theses@kentico.com</a> a doladíme jej společně. Na závěrečné práci můžete pracovat i přímo u nás. Fandíme všemu, co lze využít v praxi.</p>

Konzultujeme závěrečné práce

Pravidelně vypisujeme témata bakalářek a diplomek. Máte vlastní nápad? Ozvěte se na theses@kentico.com a doladíme jej společně. Na závěrečné práci můžete pracovat i přímo u nás. Fandíme všemu, co lze využít v praxi.

<h3>Spustili jsme vlastní akademii</h3>
<p>V prostorách CERITu na FI MU jsme rozjeli&nbsp;<a href="https://www.kentico.com/academy">Kentico Academy</a>. Během 3 měsíců si vždy hrstka studentů na vlastní kůži vyzkouší vývoj produktu – a makají na tom až 20 hodin týdně.</p>

Spustili jsme vlastní akademii

V prostorách CERITu na FI MU jsme rozjeli Kentico Academy. Během 3 měsíců si vždy hrstka studentů na vlastní kůži vyzkouší vývoj produktu – a makají na tom až 20 hodin týdně.

<h3>Nabízíme placenou praxi při studiu</h3>
<p>Ale nebojte, nebudete u nás vařit kafe ani doplňovat papír do tiskárny. Nastoupíte na plnohodnotnou juniorní pozici – na takový počet hodin, abyste bez problémů zvládali práci i školu. Talentované studenty přijímáme do všech oddělení – od marketingu až po vývoj.</p>

Nabízíme placenou praxi při studiu

Ale nebojte, nebudete u nás vařit kafe ani doplňovat papír do tiskárny. Nastoupíte na plnohodnotnou juniorní pozici – na takový počet hodin, abyste bez problémů zvládali práci i školu. Talentované studenty přijímáme do všech oddělení – od marketingu až po vývoj.

Zajímá vás víc? Napište Zuzaně

Zuzana Flašková

Student Relations Manager

Mám na starosti všetko, čo sa točí okolo diplomiek, stáží a organizovania workshopov. Keď som bola na vysokej ja, tlačili do nás teóriu. Môj osobný cieľ je predávať študentom znalosti, ktoré v práci naozaj využijú. Potom študenti radi chodia aj na workshopy o štvrtej poobede.