Coding Dojo #10 / TDD v praxi

Jak začít s automatickými testy aneb extrémní programovaní na vlastní kůži?
Vývojáři, chcete začít s automatickými testy? Láká vás vyzkoušet si extrémní programovaní na vlastní kůži? Nebo jste už slyšeli o Randori Kata? Vyzkoušíte si totiž iterativní vývoj pomocí TDD a párového programování při společném cvičení 5–7 vývojářů. Díky iterativnímu vývoji pomocí TDD a párového programování zbystříte svoje smysly, vypilujete své schopnosti a naučíte se nejlepší postupy kolegů.

Workshop / Online
18:00-21:00
Coding Dojo

Tato akce již proběhla. Mrkněte na aktuální akce.

Aktuální akce

O akci

Společné cvičení 5–7 vývojářů*ek, kteří se věnují asi 3 hodiny jedné výzvě.

O akci

Garant akce

Filip Tesař

Engineering Manager

Filip vyvíjí cloudový produkt na MS Azure. Nejraději programuje v C#, baví ho agilní vývoj a TDD. Coding Dojo už organizuje přes pět let – má spoustu zkušeností a rád se o ně podělí.

Michal Ingr

Developer

Michal do Kentico nastoupil před pěti lety, nejprve jako QA Engineer, záhy přešel do vývoje. S TDD se seznámil právě na Coding Dojo a od té chvíle se ho snaží aplikovat, kde to jen jde! K organizaci workshopu se přidal, aby pomohl s TDD i dalším kolegům*yním.

Předešlé akce

Buďte v obraze s Kentico News!

Rádi se s vámi podělíme o novinky v pravidelném newsletteru. Čerstvé články, podcasty nebo videa, termíny oblíbených akcí, firemní zprávy i volná místa. To vše vám přistane v e-mailové schránce – ne víc jak jednou měsíčně. Stačí vyplnit e-mailovou adresu.