Přejít na hlavní obsah

Jak pracujeme

Nezáleží, na jaké pozici u nás pracujete

Pravidla a profesní cestu si určujete sami

Zapadne k nám ten, kdo se umí bez zbytečných řečí postavit k problému a najít řešení. Nové kolegy nepotřebujeme lanařit na stravenky, dovolenou a kdo ví co ještě. Jestli umíte poctivě pracovat a chcete se učit, budete se mít u nás dobře.

Nové kolegy netopíme, ale postupně naloďujeme

Až k nám poprvé přijdete, nejspíš budete překvapení, jak to u nás chodí. Dostanete prostor, abyste si všechno osahali. Za zády budete mít parťáka, který se o vás postará a pomůže s hladkým naloděním do týmu. 

Přečtěte si o tom víc

Respektujeme jeden druhého

Může to znít jako klišé, ale nám to tak prostě funguje. Vedeme, když je potřeba, a nebojíme se předávat zodpovědnost. Věříme ve schopnosti našich kolegů, nehážeme si klacky pod nohy a jednáme mezi sebou na rovinu.

Neděláme věci do šuplíku

I když jsme velcí, nepřešlapujeme na jednom místě. Místo dlouhého schůzování a papírování se snažíme vylepšovat produkt a zkoušet nové věci. Máte nápad? Sem s ním. Všichni společně rozhodujeme o tom, do čeho se pustíme příště.

Máme čas na vlastní rozvoj

Až pětinu pracovní doby věnujeme inovacím. Na vzdělávání, načítání odborné literatury a zkoušení nových věcí se proto vždycky najde čas. Kromě toho jezdíme na konference a proplácíme certifikace nebo kurzy angličtiny. 

Zajímá vás, jak to funguje? 

Posouváme se napříč firmou

Je přirozené, že se po čase budete chtít pohnout někam dál. U nás to jde snadno – přejdete třeba i z pozice na pozici. Nehrajeme hru na juniory a seniory a nemáme jasně nalajnovanou kariérní dráhu.

Opravdu flexibilní pracovní doba

Flexibilní pracovní doba není jen kolonka někde na papíře. Každý si u nás rozvrhuje práci tak, jak potřebuje. Díky tomu si může snáz naplánovat dopolední cvičení nebo dřívější páteční úprk z kanceláře.

Zbožňujeme nové technologie

Nebaví nás stereotyp a nefunkční řešení, náš způsob vývoje neustále inovujeme. Bereme si to nejlepší z agilních a leanových principů a pořád zkoušíme nové věci a technologie. Podívejte se

Nebojíme se dělat chyby

Věříme, že z každé chyby může vzejít něco dobrého. Víme o tom svoje, protože jsme jich všichni pár udělali. Důležité je se poučit a přijmout za ně zodpovědnost. Věděli jste, že za každý bug, co uděláme v našem produktu, vysadíme strom?

Prohlédněte si fotky z Trees for Bugs

Jsme spolu fakt rádi

Žádné nařízené teambuildingy. Kdokoliv může pro ostatní vymyslet aktivitu a pokud se k němu přidá alespoň 20 kolegů, dostane od firmy příspěvek. Díky tomu se u nás pořád něco děje. 

Přesvědčte se o tom sami