Přejít na hlavní obsah

Kentico Agile meetup #10 / Agilní firma v remote prostředí

Meetup /

Online

17:00–⁠19:30
Kentico Agile meetup

Srdečně vás zveme na jubilejní 10. Kentico Agile Meetup! 

Na co se podíváme tentokrát? Na jednu velkou výzvu. Poslední rok a půl zamíchal s našimi životy, chodem společností a jejich byznysem. I když se zdá, že pandemie pomalu ustupuje, ve fungování firem zanechala nesmazatelnou stopu.

Vybrali jsme pro vás tři firmy – tři odlišné příběhy. 

  • Jak pandemie dopadla na jejich fungování 
  • Jak se s novou situací vypořádaly
  • Co změnily, co zafungovalo, a co naopak ne
  • A samozřejmě nahlédneme do budoucna – jaké otazníky před sebou vidí

Můžete se těšit na přednášky Ondřeje Klamta z Rohlíku, Jakuba Wolfa z Kiwi a Zbyška Němce z Kentico. Po nich bude následovat panelová diskuze, během které se můžete přednášejících zeptat na cokoli, co vás zajímá. 

Speakeři

Ondřej Klamt

CTO @ Rohlik Group

Ondřej působí jako CTO ve společnosti Rohlik Group – online obchodu s potravinami. Ten působí ve třech zemích střední Evropy (vznikl v ČR, následovala expanze do Maďarska v roce 2019 a Rakouska v 2020) a  během letošníha léta vstupuje i na německý trh. V souhrnu má tato skupina přes 700 tisíc objednávek za měsíc. Ondřej pracuje v Rohlíku více než 5 let, z toho téměř 3 roky v roli CTO. Se svým skoro stočlenným týmem se snaží dobít Evropu v dodávání jídla.

Jakub Wolf

Prague Site Lead @ Kiwi.com

Jakub vede agilní transformaci v Kiwi.com. Má na starost interní komunitu agilních koučů, kteří pomohli k posunu více než 40 týmům za posledních 9 měsíců. Jakub nabral 10 let zkušeností jako síťový a softwarový inženýr. V posledních 2 letech zastává roli Engineering Manager v Kiwi.com a spolupracuje s týmy, které řeší vice než 100 tisíc objednávek měsíčně.

Zbyšek Němec

VP Engineering @ Kentico

Zbyšek Němec je dlouholetým zastáncem agilního vývoje a budování prozákaznického přístupu v IT firmách. V Kentico dlouhodobě spoluvytváří kulturu zaměřenou na výsledky (hodnotu pro zákazníky), která využívá principů osobní zodpovědnosti a autonomie. Jeho vášní je budování lidské firemní kultury, jednak jako nástroje pro dosažení strategických cílu firmy, jednak jako základu pro prostředí, ve kterém se budou jeho kolegové cítit dobře a bude podporovat jejich růst a vnitřní motivaci.

Moderátor streamu

Michal Krajíček

Senior Agile Ranger, Kentico


Máte tip na další téma? Ozvěte se

Peter Sedlařík

Agile Ranger


Tato akce již proběhla. Mrkněte na aktuální akce.

Aktuální akce

Předešlé akce

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.