Kentico Academy

O co jde?

Kentico Academy je skvělá možnost, jak získat první pracovní zkušenosti a vyzkoušet si vývoj na skutečném produktu Xperience by Kentico. Účast v programu nabízíme jako placenou praxi v naší soukromé pracovně na Fakultě informatiky MU nebo v kancelářích Kentico.

Ondřej Machala

V Kentico jsem 13 let a pořád mě to baví. Třeba to, že pracujeme se sexy technologiemi – .NET Core, React… K tomu jsme se tady sešli bezva parta. Lidi, se kterými dělám, jsou inteligentní, mají smysl pro humor, zajdeme společně i na pivo a máme si co říct. Sám jsem v Kentico začínal ještě při škole, takže rozumím, jak se studenti a studentky cítí. Musíme je podpořit, vysvětlit věci, předat znalosti, a pak jim dát důvěru. Vím, že to zvládnou.

Ondřej Machala, Senior Full-stack Developer

Kde:

Kentico Software s.r.o., Nové sady 996/25, Brno


CERIT Science park, Fakulta informatiky, Botanická 68a, Brno

Délka stáže.

Cca 20 hodin týdně, dohromady něco přes 400 hodin.


Pokud nám společná spolupráce půjde a bude se vám u nás líbit, tak u nás můžete zůstat nastálo.

Co se u nás naučíte?

Stanete se součástí malého vývojového týmu (kolem pěti lidí), který funguje agilně ve dvoutýdenních sprintech. V Kentico Academy si vyzkoušíte práci full-stack vývojáře/vývojářky. Naučíme vás psát kvalitní kód, seznámíte se s moderními technologiemi a osvojíte si Scrum. Věnovat se budeme například:

  • JavaScriptu a práci v moderních frameworcích jako je ReactJS,

  • backend technologiím od společnosti Microsoft, .NET Core a jazyku C#,

  • Microsoft Azure

  • distribuovaným systémům na bázi REST a Web API,

  • tvorbě automatizovaných testů.

Pořád si neumíte představit, jak vypadá takový běžný den v Kentico Academy? Přečtěte si, kde jsou dnes absolventi a absolventky Kentico Academy nebo se podívejte, proč je podpora studentů součástí naší DNA.

Koho hledáme?

Kentico Academy je určena především pro student(k)y informatiky. Pokud vás baví práce s kódem a novými technologiemi, umíte základy programování a máte středně pokročilou znalost angličtiny, budeme si určitě rozumět.

Co za to?

Jasně, nabízíme placenou stáž. To ale není všechno. Můžete u nás také napsat svou bakalářskou nebo magisterskou práci. Naši zkušení kolegové a kolegyně vám jako konzultanti pomůžou po celou cestu. A po škole? Pokud to oboustranně klapne, počítáme s vámi!

Udělejte první krok!

Registrace na zimní semestr je uzavřena. 

Seznamte se s lektorem, který o vás v Kentico Academy bude pečovat. Přečtěte si o něm článek.

Sdílíme novinky i know-how. Počtěte si.

Vyrostli v Kentico Academy. A kde jsou dnes?

Kentico Academy je placená stáž pro studenty FI MU. Už dlouhá léta pomáháme začínajícím developerům a developerkám vyrůst. Akademie má rovných 28 absolventů a deset z nich u nás...

Chci vědět víc

V Kentico Academy se moje programování zlepšilo

Juraj Bielik patří k těm, kteří ještě při studiu začali první pracovní zkušenosti sbírat právě u nás. Už rok působí v Kentico Academy, kde se jako full-stack vývojář podílí na v...

Chci vědět víc

Začínajícím vývojářům je potřeba se věnovat

Petra Sviráka potkáte nejčastěji na půdě Fakulty informatiky, kde pečuje o naši Kentico Academy. S nápadem vytvořit vlastní vzdělávací program pro začleňování juniorních lidí do...

Chci vědět víc