Kentico Academy

Pohovory na další ročník začínají v květnu/červnu 2023!

Odešlete svou přihlášku včas!

O co jde?

Kentico Academy je skvělá možnost, jak získat první pracovní zkušenosti a vyzkoušet si vývoj na skutečném produktu Xperience by Kentico. Účast v programu nabízíme jako placenou praxi v pražských a brněnských kancelářích Kentico nebo v naší soukromé pracovně na Fakultě informatiky MU.

Štěpán Kozák

Při studiu jsem sbíral zkušenosti na praxi v Kentico. Ve firmě jsem nakonec vyrostl až do role technical leadera. Studentům jsem dál pomáhal jako školitel závěrečných prací. V Kentico jsem pronikl do microsoftích technologií, třeba .NET a Azure. Přímo do Microsoftu jsem na několik roků přešel. V pražské pobočce jsem se při práci na vývoji komunikačních produktů jako Skype, Teams a Azure Communication Services vypracoval na manažera vývojářů. A teď se do Kentico vracím. Protože chci být u vývoje Xperience by Kentico, to je můj srdeční produkt. Navíc mi vyhovuje přátelská atmosféra a možnost pořád se učit, i pro seniorní lidi.

Štěpán Kozák, Development Director & Site Leader

Kde:

Kentico Software s.r.o., Nové sady 996/25, Brno


Spaces Parkview, Pujmanové 1753/10a, 

Praha 4–Pankrác


CERIT Science park, Fakulta informatiky, Botanická 68a, Brno

Délka stáže.

Cca 20 hodin týdně, dohromady něco přes 400 hodin.


Pokud nám společná spolupráce půjde a bude se vám u nás líbit, tak u nás můžete zůstat nastálo.

Co se u nás naučíte?

Stanete se součástí malého vývojového týmu (kolem pěti lidí), který funguje agilně ve dvoutýdenních sprintech. V Kentico Academy si vyzkoušíte práci full-stack vývojáře/vývojářky. Naučíme vás psát kvalitní kód, seznámíte se s moderními technologiemi a osvojíte si Scrum. Věnovat se budeme například:

  • JavaScriptu a práci v moderních frameworcích jako je ReactJS,

  • backend technologiím od společnosti Microsoft, .NET Core a jazyku C#,

  • Microsoft Azure

  • distribuovaným systémům na bázi REST a Web API,

  • tvorbě automatizovaných testů.

Pořád si neumíte představit, jak vypadá takový běžný den v Kentico Academy? Přečtěte si, kde jsou dnes absolventi a absolventky Kentico Academy nebo se podívejte, proč je podpora studentů součástí naší DNA.

Koho hledáme?

Kentico Academy je určena především pro student(k)y informatiky. Pokud vás baví práce s kódem a novými technologiemi, umíte základy programování a máte středně pokročilou znalost angličtiny, budeme si určitě rozumět.

Co za to?

Jasně, nabízíme placenou stáž. To ale není všechno. Můžete u nás také napsat svou bakalářskou nebo magisterskou práci. Naši zkušení kolegové a kolegyně vám jako konzultanti pomůžou po celou cestu. A po škole? Pokud to oboustranně klapne, počítáme s vámi!

Ondřej Machala

V Kentico jsem 13 let a pořád mě to baví. Třeba to, že pracujeme se sexy technologiemi – .NET Core, React… K tomu jsme se tady sešli bezva parta. Lidi, se kterými dělám, jsou inteligentní, mají smysl pro humor, zajdeme společně i na pivo a máme si co říct. Sám jsem v Kentico začínal ještě při škole, takže rozumím, jak se studenti a studentky cítí. Musíme je podpořit, vysvětlit věci, předat znalosti, a pak jim dát důvěru. Vím, že to zvládnou.

Ondřej Machala, Senior Full-stack Developer

Udělejte první krok!

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Seznamte se s lektorem, který o vás v Kentico Academy bude pečovat. Přečtěte si o něm článek.

Sdílíme novinky i know-how. Počtěte si.

Vyrostli v Kentico Academy. A kde jsou dnes?

Kentico Academy je placená stáž pro studenty FI MU. Už dlouhá léta pomáháme začínajícím developerům a developerkám vyrůst. Akademie má rovných 28 absolventů a deset z nich u nás...

Chci vědět víc

V Kentico Academy se moje programování zlepšilo

Juraj Bielik patří k těm, kteří ještě při studiu začali první pracovní zkušenosti sbírat právě u nás. Už rok působí v Kentico Academy, kde se jako full-stack vývojář podílí na v...

Chci vědět víc

Začínajícím vývojářům je potřeba se věnovat

Petra Sviráka potkáte nejčastěji na půdě Fakulty informatiky, kde pečuje o naši Kentico Academy. S nápadem vytvořit vlastní vzdělávací program pro začleňování juniorních lidí do...

Chci vědět víc