Kentico Academy v Praze

Studujete informatiku na některé z pražských univerzit a rádi byste nasbírali zkušenosti při práci na úspěšném produktu? Zapište se do Kentico Academy!

O co jde?

Kentico Academy je skvělá možnost, jak získat první pracovní zkušenosti a vyzkoušet si vývoj na skutečném produktu Xperience by Kentico. Účast v programu nabízíme jako placenou praxi v pražských kancelářích Kentico.

Štěpán Kozák

Při studiu jsem sbíral zkušenosti na praxi v Kentico. Ve firmě jsem nakonec vyrostl až do role technical leadera. Studentům jsem dál pomáhal jako školitel závěrečných prací. V Kentico jsem pronikl do microsoftích technologií, třeba .NET a Azure. Přímo do Microsoftu jsem na několik roků přešel. V pražské pobočce jsem se při práci na vývoji komunikačních produktů jako Skype, Teams a Azure Communication Services vypracoval na manažera vývojářů. A teď se do Kentico vracím. Protože chci být u vývoje Xperience by Kentico, to je můj srdeční produkt. Navíc mi vyhovuje přátelská atmosféra a možnost pořád se učit, i pro seniorní lidi.

Štěpán Kozák, Development Director & Site Leader

Kde:

FLEKSI BETA, Vyskočilova 1481/4,
140 00 Praha 4 

Kdy:

Nastoupit můžete kdykoli od ledna 2024

Délka stáže:

Minimálně poloviční úvazek (alespoň 20 hodin týdně).


Pokud nám společná spolupráce půjde a bude se vám u nás líbit, tak u nás můžete zůstat nastálo.

Co se u nás naučíte?

Stanete se součástí vývojového týmu, který funguje agilně ve dvoutýdenních sprintech. V Kentico Academy si vyzkoušíte práci full-stack vývojáře/vývojářky. Naučíme vás psát kvalitní kód, seznámíte se s moderními technologiemi a osvojíte si agilní vývoj. Věnovat se budeme například:

  • JavaScriptu a práci v moderních frameworcích jako je ReactJS,

  • backend technologiím od společnosti Microsoft, .NET Core a jazyku C#,

  • Microsoft Azure

  • distribuovaným systémům na bázi REST a Web API,

  • tvorbě automatizovaných testů.

Pořád si neumíte představit, jak vypadá takový běžný den v Kentico Academy? Přečtěte si, kde jsou dnes absolventi a absolventky Kentico Academy nebo se podívejte, proč je podpora studentů součástí naší DNA.

Koho hledáme?

Kentico Academy je určena především pro student(k)y informatiky. Pokud vás baví práce s kódem a novými technologiemi, umíte základy programování a máte středně pokročilou znalost angličtiny, budeme si určitě rozumět.

Co za to?

Jasně, nabízíme placenou stáž. To ale není všechno. Můžete u nás také napsat svou bakalářskou nebo magisterskou práci. Naši zkušení kolegové a kolegyně vám jako konzultanti pomůžou po celou cestu. A po škole? Pokud to oboustranně klapne, počítáme s vámi!

Jaroslav Růžička

Jarda zkušenosti sbírá už přes deset let. V Microsoft pracoval v týmu, který se zabýval low-level .NET knihovnou, jejíž části budete potkávat v budoucích verzích .NET (například DI pooling nebo request header parsing). A z Microsoft přešel do Kentico, kde pracuje jako senior v týmu implementujícím umělou inteligenci do našeho produktu. Od mládí ho také zajímá kvalita vzdělávání. Proto vám na Kentico Academy s chutí předá své know-how.

Jaroslav Růžička, Senior Developer

Zapište se do Kentico Academy.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Domluvte se na svém studijním oddělení na uznání Kentico Academy jako povinné praxe. Kentico je partnerem většiny pražských vysokých škol se zaměřením na informatiku. Tak proč vedle platu nezískat i potřebné kredity?

Sdílíme novinky i know-how. Počtěte si.

Vyrostli v Kentico Academy. A kde jsou dnes?

Kentico Academy je placená stáž pro studenty FI MU. Už dlouhá léta pomáháme začínajícím developerům a developerkám vyrůst. Akademie má rovných 28 absolventů a deset z nich u nás...

Chci vědět víc

V Kentico Academy se moje programování zlepšilo

Juraj Bielik patří k těm, kteří ještě při studiu začali první pracovní zkušenosti sbírat právě u nás. Už rok působí v Kentico Academy, kde se jako full-stack vývojář podílí na v...

Chci vědět víc

Začínajícím vývojářům je potřeba se věnovat

Petra Sviráka potkáte nejčastěji na půdě Fakulty informatiky, kde pečuje o naši Kentico Academy. S nápadem vytvořit vlastní vzdělávací program pro začleňování juniorních lidí do...

Chci vědět víc