Přejít na hlavní obsah

Campaign Specialist at Kentico Kontent

Pokud rozumíte marketingovým platformám a navíc vám nechybí byznysový nadhled, otvíráme pozici právě pro vás.

Co budete dělat? 

Když se na počátku roku 2020 rozdělila firma na dvě produktové divize, vznikl nový kompaktní a velmi akční marketingový tým pro Kontent. A do něj teď hledáme specialist(k)u, který/á bude naše kampaně nejen plánovat a spravovat, ale i vyhodnocovat. Vaše práce ale nebude jen o datech. Poohlížíme se po posile s kreativními nápady, po člověku, který hledá stále nové, neotřelé úhly pohledu. 

Budete mít pod palcem akviziční (searchové, displayové a video) kampaně i remarketing. Spolupracujeme s Googlem a s Google Ads integrujeme naše interní CRM Salesforce, jedná se tedy pro nás o zásadní platformu. Kampaně budete ale řídit i na placených sociálních kanálech – Facebooku, LinkedInu, Twitteru... 

Jak to v týmu chodí? 

Každý týden společně rozvrhneme, co budeme dělat. Budete součástí pravidelných releasů reportů nebo content assets – vaším úkolem bude navrhovat, na jaké platformy je umístíte, jaké pro ně vyhradíte finanční prostředky, a také na jakou skupinu reklamu zacílíte. 

Zároveň budete sledovat stále se měnící trendy a aktivně hledat nové oblasti, kam bychom v rámci Google Ads mohli zaměřit své další aktivity. Budete vyhodnocovat, která klíčová slova jsou pro nás relevantní, která už ne, a o která bychom mohli své portfolio rozšířit. Platformy se rychle vyvíjejí, proto potřebujeme někoho, kdo dokáže s těmito změnami držet krok a průběžně podle nich kampaně optimalizovat. K tomu se vám určitě budou hodit dovednosti k vedení projektů. 

Kampaně budete analyzovat. Zajímat vás bude, jak leady postupují konverzním trychtýřem až k obchodníkům. Kontent je enterprise B2B produkt, takže zákaznická cesta je delší než v B2C prostředí. Vy z Google Analytics vyčtete, jestli je vaše kampaň dobře nastavená, jakým konverzím pomohla, a jak ji můžete optimalizovat pomocí AB testování.    

S kým budete spolupracovat? 

Marketingovému týmu Kontentu šéfuje náš maratonský běžec Vojta. S Jožem budete řešit strategické otázky, třeba odkud potřebujeme získat leady, kde musíme přidat rozpočet nebo jak zvýšit úspěšnost kampaně. Pokud vymyslíte novou kampaň, Žaneta pro vás napíše copy a zkontroluje, že se nikde nevloudila chybička. Grafický návrh zajistí Matúš, náš Graphic Designer. Pokud plánujete složitější projekt a potřebujete například komplexnější landing page, vytvoří ji pro vás Web Designer Tomáš. 

Vedle toho budete s šéfem produktového marketingu Coreym koordinovat veškeré zprávy, které o Kontentu vypouštíme do světa. Pravidelně se budete také synchronizovat s Katkou, naší Sales manažerkou – má k dispozici cennou zpětnou vazbu od obchodníků. Ta je k nezaplacení, když se potřebujete na hodnocení kampaní podívat z pohledu byznysu jako celku.     

Jste to vy?

Už nějaký ten pátek spravujete Google Ads, pravděpodobně v B2B segmentu. Možná ve firmě, která vede globální marketingové kampaně, nebo třeba v agentuře. Už jste si osahal/a reporting a pokročilejší analýzu dat. Co u nás budete potřebovat? 

 • Analytické PPC platformy, hlavně Google Ads, bravurně ovládáte. 
 • Na placených sociálních médiích (především LinkedInu) jste jako ryba ve vodě. 
 • Pokud jste už spouštěl/a kampaň v Quora, mile nás překvapíte.  
 • Zastřešujete kampaně, takže se vám zkušenost s projektovým vedením bude hodit. 
 • V týmu máme nastavenou otevřenou komunikaci, nebojíme se ozvat, když něco potřebujeme, představit nový nápad nebo dát zpětnou vazbu. Hledáme někoho podobně nastaveného. 
 • Bez angličtiny (alespoň B2 slovem i písmem) se s některými členy týmu nedomluvíte.
 • Pokud ovládáte Intercom, máte u nás extra body. 

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. 

Benefity

Benefity

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Benefity

Výuka angličtiny 

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Benefity

5 týdnů dovolené

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte 5 týdnů – ať už máte plný úvazek, nebo částečný.

Benefity

Volná pracovní doba

A když máte hotovo, jdete domů. Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů!

Benefity

Školení a certifikace

Proplácíme oborové specializace a Cambridge zkoušky z angličtiny. 

Benefity

Otcovská dovolená

Čerstvým tatínkům dopřejeme 2 týdny placeného volna.

Benefity

Pohodové pracovní prostředí

Psi, rybičky, fotbálek, sleeping boxy, …, dokonce i vlastní výčep. A nebojíme se ho použít!

Benefity

Use Your Friday Well

Pšššt, soustředíme se! V pátky neschůzkujeme a dopřáváme si klid na práci a vzdělávání. 

Benefity

Jóga dvakrát týdně

Nastartujte svůj den cvičením přímo v kancelářích.  

Benefity

Innovation Time

⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Benefity

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Co říkají kolegové z týmu

 • Vojtěch Bořil

  Kentico byla před roky jedna z mála českých firem, o které jsem si řekl, že bych pro ni fakt chtěl pracovat a trávit tam svůj čas. A to stále platí. Nejvíce si cením svobody, kterou tu máme. Nápady vítězí nad procesy a i proto je firma schopná tak rychle inovovat.

  Vojtěch Bořil, VP Growth & Marketing

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Vojta Bořil

VP Marketing at Kentico Kontent

Matěj Bystřický

Senior Recruiter