Přejít na hlavní obsah

Customer Success Manager

Dokážete prezentovat složitější IT témata v plynulé angličtině? Pomáhejte našim partnerům k úspěšným projektům s Kentico Cloud.

Co budete dělat?

Vzdělávání implementačních partnerů, podpora při plnění cílů v rámci jejich projektů a spousta komunikace. To je v kostce to nejdůležitější, co od vás potřebujeme. A hlavní cíl vaší práce? Pomáhat partnerům pochopit technologii našeho produktu, aby ji dokázali vysvětlit i svým zákazníkům.

Proč vás to bude bavit? Protože při takto pestré práci zkrátka nikdy neupadnete do stereotypu! A pokud rádi cestujete, tím víc se vám tu bude líbit. Za některými partnery z Evropy totiž poletíte na úvodní schůzku nebo při příležitosti dokončení projektu.

Jak bude vypadat váš typický týden?

Popravdě řečeno, každý den je jiný. Některé aktivity se ale přece jen dějí častěji. Tak třeba:

  • Péče o nové implementační partnery – během jednoho týdne počítejte s několika delšími on-line hovory v angličtině. Z nich zpracujete zápisy a především pak budete hledat odpovědi na otázky zákazníků a předáte cennou zpětnou vazbu dál do firmy.
  • Další komunikace – jako expert na náš produkt budete odpovídat na otázky (především po e-mailu), připravovat si prezentace, ale také domlouvat účast a pomoc techničtějších kolegů, když na nějaký dotaz nebudou vaše znalosti stačit. Zároveň budete průběžně zjišťovat, co se u partnerů a zákazníků děje, a posílat jim zprávy s novinkami v našem produktu.
  • Týmové schůzky s kolegy – na nich si předáváme novinky, rady a čerstvé zkušenosti. Vždy je tedy okolo někdo, kdo vám podá pomocnou ruku – musíte si o ni ale sami říct.
  • Kontrola, kdy zákazníkům vyprší předplatné produktu – a také průzkumy, jak produkt používají. Podle toho s nimi domluvíte prodloužení předplatného a rovnou vyřídíte i fakturaci.

  • Sebejistě plánujete a komunikujete na výbornou. Dokážete tak klást ty správné otázky ohledně cílů zákazníků. Bez trémy je vyškolíte a naplánujete schůzky i další kroky pro sebe i pro ně.
  • Jste samostatní a zdravě sebevědomí. Náš partner musí cítit, že dobře víte, co děláte. A také věřit, že se o něj postaráte a najdete odpovědi na jeho otázky.
  • Vaše angličtina je výborná. Certifikát po vás chtít nebudeme, ale vaše úroveň by měla být alespoň C1, ať dokážete zákazníkům z celého světa vysvětlit složité koncepty a produkty.
  • Orientujete se v IT světě. Nemusíte umět programovat, ale měli byste zhruba vědět, jak se vyvíjí webové stránky a co je to „content management system“.
  • Máte chuť poznávat nové věci. Náš produkt i samotná role Customer Success Managera se budou průběžně vyvíjet. Zjišťování informací, zkoumání trendů a zlepšování našich procesů tak bude součástí vaší práce.

Chcete vědět víc?

Vše ostatní si povíme, až se potkáme v našich brněnských kancelářích. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Benefity

Služební cesty

Chcete si zkusit pracovat z naší pobočky v USA nebo se potkávat se zákazníky v Austrálii, Holandsku a UK?

Co říkají kolegové z týmu

  • Jana Safira Nováková

    Nejvíc mě baví budování vztahů a péče o ně. To dělá naši práci krásnou. Naši partneři i zákazníci jsou vděční, že se o ně staráme a podporujeme je, a i když jejich projekt skončí, často se k nám pak vrací s dalšími.

    Jana Safira Nováková, Customer Success Management Leader

Senior Recruiter

Jana Safira Nováková

Customer Success Management Leader