Přejít na hlavní obsah

Demand Generation Specialist

Máte komplexní marketingové zkušenosti a zároveň vás baví dlouhodobě budovat a rozvíjet vztah se zákazníky? Pak jste náš člověk!

Co budete dělat?

Jednou z největších výzev, která se pojí s modernizací a rozvojem Kentico Xperience, je budování dlouhodobého vztahu s potenciálními zákazníky napříč všemi komunikačními kanály. Tato strategie vyžaduje spoustu trpělivosti, systematičnosti a také tahu na branku. A přesně takové kompetence potřebujeme doplnit do našeho nového marketingového týmu.

Hledáme člověka, který se pohybuje v online marketingových vodách a je ve své podstatě velmi dobrý projektový manažer. Proč? Protože budete hlídat a posouvat aktivity napříč marketingem tak, abychom z pozice značky poskytovali ty správné informace správným lidem ve správný čas. A celé to drželo pohromadě a všichni členové týmu věděli, co a proč dělají. Budete mít na starost dílčí kampaně, ať už je to komunikace s Gartnerem nebo rozsáhlé obsahové kampaně na jednotlivé zákaznické segmenty.

S kým budete spolupracovat?

V týmu máme Online Marketing manažera Karla, který má pod palcem celou naši Digital experience platformu. Jedeme dog fooding, takže samozřejmě využíváme náš vlastní produkt Kentico Xperience. To bude váš klíčový partner při plánování i realizaci kampaní.

Gró naší práce stojí hodně na obsahu, ať už směrem ke stávajícím partnerům nebo potenciálním DXP zákazníkům – i proto máme v týmu hned 3 kolegyně, které rozvíjí obsahovou strategii, starají se o sociální sítě a připravují e-booky i blogposty. S eventy, těmi online, a snad zase brzy i offline, vám pomůže kolegyně Veronika. A máme v týmu i grafičku a web developera. Tým řídí Jenda Perla, se kterým budete řešit hlavně strategické otázky a spolupráci s nejdůležitějšími partnery.

Možná jste o této pozici nikdy neslyšeli, ale pracujete jako online marketéři v malém mezinárodním start-upu nebo vedete marketingový tým v oblasti e-commerce.

  • Máte alespoň 3 roky zkušeností s online marketingem a webovou/produktovou analytikou.
  • Baví vás systematická práce a uznáváte prozákaznický přístup k marketingu.
  • Běžně pracujete se zákaznickými cestami, personami či zákaznickými segmenty a víte, jak data přetavit do dílčích kampaní.
  • Umíte nastavit a vést projekty a komunikovat s jednotlivými členy týmu.
  • Jste otevření konstruktivní zpětné vazbě a sami ji umíte dát.
  • Domluvíte se anglicky alespoň na úrovni B2.

Co říkají kolegové z týmu

  • Antonín Moravec

    Společně děláme na něčem, z čeho mi běhá mráz po zádech. V dobrém slova smyslu. Jsem taky pyšný, že můžu říct – na to jsme si vydělali sami. Není za tím žádné kouzlo, prostě poctivě pracujeme. Jsem tady 12 let a ještě mě to tady neomrzelo.

    Antonín Moravec, COO

Na pohovoru se uvidíte s…

Jenda Perla

VP Marketing at Kentico Xperience