EMEA Sales Engineer

Dokážete naše zákazníky nalodit po technické stránce a vymyslet pro ně nejsnazší cestu k cíli.

Kentico Xperience je zavedený a úspěšný produkt, který teď modernizujeme. Roste a zaměřuje se i na velké klienty. Do úzce spolupracující skupiny oddělení – Sales, Customer Success, Consulting a Product – teď hledáme pátého do party.

Co budete dělat?

Budete kombinovat skvělou technickou znalost produktu, lidský přístup a byznysový pohled na věc. Zatímco obchodníci navážou se zákazníkem vztah a provedou ho procesem nákupu, vaším úkolem bude odpovědět mu na technické otázky. Dokážete vymýšlet řešení, ne důvody, proč to či ono nejde.

  • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
  • Datum nástupu: Ihned
  • Jazyk: EN C1

Se zákazníkem budete mluvit a pochopíte, co chce, co potřebuje, a také co je schopen zvládnout. Podle toho identifikujete a vysvětlíte, v čem je pro něj Kentico po technické stránce nejlepší, v čem mu přinese hodnotu, případně jak může náš produkt úspěšně integrovat s dosavadním řešením. Najdete způsoby, klidně i neotřelé, které mu pomohou uspět, a vytvoříte technický proof of concept

Zároveň dostanete možnost vytvářet pro klíčové klienty dema na míru

Při tom všem se neobejdete bez prezentačních schopností a pořádné dávky zvídavosti. Možná právě díky vaší expertní pomoci se klient pro náš produkt nakonec rozhodne.

S kým budete spolupracovat?

Pomůžete kolegům/kolegyním ze Sales chystat materiály a prostředí pro zákazníky tak, aby byli úspěšní. Zároveň obchodníkům pomůžete odpovídat na technické otázky klientů, popíšete řešení specifických technických potřeb a příklady použití našeho produktu.

Spolu s produktovým marketingem a kolegou ze Sales Enablement vybavíte salesáky potřebnými znalostmi a neprůstřelnými argumenty.

Občas podáte ruku týmům, které pracují se stávajícími zákazníky, především Supportu a Customer Success

Proč vás to bude bavit?

V nejbližší době nás čeká spousta zajímavých výzev a vy můžete být u toho. Tak třeba právě prodáváme nový produkt, Xperience by Kentico, a onboardujeme zákazníky na SaaS. Dostanete možnost vést partnery i klienty, aby dokázali jeho potenciál nejlépe využít.

A protože EMEA je hodně různorodé prostředí, nudit se nebudete. Každý zákazník je unikát, ať už z hlediska technické vyspělosti, potřeb a cílů, nebo třeba kulturního pozadí.

Společně s divizí Kentico Xperience porostete také vy – technicky i profesně. Dostanete velkou dávku svobody a příležitostí

Jste to Vy?

Možná pracujete jako Pre-Sales Engineer v agentuře, která používá Kentico Xperience, a chcete se posunout do kreativnější role s byznysovým přesahem. Nebo vás už nebaví práce pro naše konkurenty a cítíte, že Xperience nabízí víc. Dokážete navázat vztah se zákazníkem a vybudovat důvěru.

  • Víte, co Kentico Xperience umí.
  • Máte v malíčku technologie, které používáme (ASP.NET, MVC, . NET CORE,  C#, MS SQL, Javascript, HTML, CSS).
  • Používáte nástroje jako Git nebo Visual Studio.
  • Znáte prostředí MS Azure
  • Jste empatický/á, umíte se ptát i aktivně naslouchat.
  • Jste asertivní a prezentace vám nedělají problém.
  • To všechno anglicky (alespoň na úrovni C1).
  • Když se řekne multitasking, nedostanete kopřivku.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný nebo částečný úvazek.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Tomáš Vykydal

VP Customer Success

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Neomezená dovolená

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte – ať už máte plný úvazek, nebo částečný. Všem nabízíme 5 týdnů dovolené a pokud vám nějaký ten den navíc chybí, můžete zažádat o další dovolenou.

Proplácíme oborové specializace a Cambridge zkoušky z angličtiny.

Podobné pozice

Senior Software Engineer

Vylepšujte náš vlajkový produkt Xperience by Kentico. Podporujte inovace, mentorujte a spolupracujte ve flexibilním, hybridním pracovním prostředí.

Software Engineer

Máte zkušenosti a rádi získáváte nové? Hledáme vývojáře našeho webového frameworku.

Engineering Manager

Pomáhejte vývojovému týmu pracovat efektivně a spokojeně. Máte technické znalosti a zkušenost s vedením? Začtěte se!