Přejít na hlavní obsah

Events Manager

Hledáte kreativní práci s lidmi, kde uplatníte své organizační superschopnosti a výbornou angličtinu? Držíme vám židli!

Co budete dělat?

Nebaví vás stereotyp? Tak to si tuhle práci zamilujete! Každý den přichází zajímavé příležitosti, ještě nevyzkoušené nápady a noví lidé, se kterými budete na přípravě akcí spolupracovat. Ani eventová strategie není vytesaná do kamene a průběžně ji aktualizujeme – a spolu s ní se může mírně formovat i vaše zaměření a úkoly.

Něco je ale jisté. Budete se zapojovat do přípravy marketingových akcí Kentico a především externích akcí, kterých se účastníme (třeba Digital Leadership Forum či Confab Conference). To může zahrnovat třeba:

  • průzkum oborových akcí, do kterých se můžeme zapojit, a potenciálních nových partnerství,
  • podporu pro Sales tým při organizaci menších akcí pro User Groups,
  • zapojení do přípravy naší každoroční akce Kentico Connections,
  • asistenci při plánování rozpočtů,
  • vymýšlení, přípravu a objednávky propagačních materiálů,
  • komunikaci s partnery, kolegy, dodavateli, grafikem, marketéry atd.,
  • vyhodnocování výsledků eventových kampaní…

Zkrátka, dostanete se ke všem krokům, které je k uspořádání úspěšné akce třeba udělat.

O jaké akce jde?

  • Většinou jsou externí, zahraniční a do organizace se zapojujeme na dálku.
  • Často jde o velké akce pro stovky až tisíce lidí, které sponzorujeme nebo jsme účastníci – obvykle připravujeme stánek pro prezentaci Kentico.
  • Bývá jich 20–30 za rok.

 Těšíte se?

Nebudete na to sami

Úkoly si podělíte s Ivou Konečnou, která je Event Managerkou v Kentico už víc jak 5 let. Na přípravě akcí budete spolupracovat nejen s ní, ale také s naším Sales týmem, kolegy z Marketingu nebo z Customer Success týmu.

  • Víte, co pořádání akcí obnáší a už máte pár zkušeností za sebou.
  • Máte rádi výzvy a chcete práci se svižným tempem, kde se nebudete nudit.
  • Když na to přijde, dovedete zajistit dopravu slona na střechu mrakodrapu. Na domlouvání věcí jste totiž expert!
  • Dokážete sami najít potřebné informace, zorganizovat svůj čas a aktivity.
  • Libujete si v plánování, časových harmonogramech a jejich dodržování.
  • Když něco nejde, jak by mělo, s flegmatickým klidem dokážete situaci vyřešit.
  • Angličtinu máte v malíku a klidně v ní propovídáte půlku pracovní doby.

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám nebo se rovnou potkejme v našich brněnských kancelářích.

Benefity

Služební cesty

Chcete si zkusit pracovat z naší pobočky v USA nebo se potkávat se zákazníky v Austrálii, Holandsku a UK?

Senior Recruiter

Iva Konečná

Dana Toušová

Director of Demand Generation and Channel Marketing