Přejít na hlavní obsah

Integration Developer at Kentico Xperience

Chcete být součástí modernizace a integrovat nástroje třetích stran do zavedeného DXP řešení?

Kentico Xperience je úspěšný produkt, který si zaslouží komplexní modernizaci s využitím nejnovějších technologií. Nasloucháme zákazníkům a jejich potřebám. Proto jsme se zaměřili také na integrace, abychom s jejich pomocí ještě více rozšířili, co už naše řešení umí

Co budete dělat?

V nejbližší době se chystáme například na integraci Bynderu a analýzu sentimentu. V rámci integrací se soustředíme také na oblast AI/ML – například generování obsahu z obrázků, integraci Recombee apod.

Veškeré úkoly vedeme v Jiře. Definujete si je společně s Product Ownery – co má každá jedna integrace přinést a jak ulehčí zákazníkům život. Určíte si priority a hurá do toho. Společně s vývojáři potom nástroj v rámci technical review doladíte.

Zároveň dokážete vysvětlit kolegům z oddělení orientovaných na zákazníky, jak nově integrovaný nástroj plně využít a jakou hodnotu přináší.

S kým budete spolupracovat?

Především s Product Ownery, ti totiž znají potřeby zákazníků a obchodní hodnotu každé integrace.

S CTO a Technical Leadery budete řešit technickou stránku integrace – specifikace, co má nově integrovaný nástroj dělat, jak má vypadat, jak fungovat v napojení na stávající produkt. Společně definujete Proof of Concept. S vývojáři/vývojářkami v jednotlivých týmech doladíte detaily samotné implementace.

A pokud se integrace bude dotýkat uživatelského rozhraní? Pak se pobavíte s našimi UXáky

Až bude všechno hotovo, představíte nově integrovaný nástroj kolegům/kolegyním v Supportu a Technical Writers. Díky tomu budou správně komunikovat výhody řešení směrem k zákazníkům a budou připraveni podat jim v případě potřeby pomocnou ruku.

Co vás bude bavit?

Čeká vás rozmanitá práce, kde uvidíte rychle výsledky. Nejsme rigidní korporát, dostanete od nás velkou dávku důvěry a autonomii. I samotné projekty, obzvlášť v oblasti umělé inteligence a machine learning, budou fakt zajímavé. Plánujeme postupně vytvoření celého týmu Integration Development, pokud budete šikovný/á, dostanete šanci vést tento tým jako Technical Leader.

Jste developer/ka? Ale také třeba supporťák/supporťačka s vývojářským základem, kterého/kterou zajímají potřeby zákazníků? Nebo jste doposud řešil/a integraci CRM? Nováčkům se budeme věnovat a pomůžeme, kde bude třeba.

  • Rozumíte do hloubky principům fungování APIs
  • Umíte pracovat v .NET Core
  • Máte zkušenosti s vývojem webových aplikací
  • JavaScript máte v malíčku.
  • Znalost C# a React.Js vám rozhodně přihraje body k dobru.
  • Zvládnete suverénně v angličtině nastudovat dokumentaci a občas odprezentovat novinky Supportu (ideálně na úrovni B2).
  • Neostýcháte se zeptat, když vám něco není jasné, komunikaci s týmy zvládnete na jedničku.
  • Nebojíte se pracovat samostatně na projektu od začátku do konce.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se a můžeme se sejít osobně nebo virtuálně. Pokud to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. Případně se můžeme domluvit i na částečném.

Modernizace Kentico Xperience

Kentico Connections 2020 | Dominik Pintér, Managing Director of Kentico Xperience

Nemáte čas kouknout na video? Máme pro vás na toto téma ještě rozhovor Dominka Pintéra a Tondy Moravce: Modernizujeme Kentico Xperience

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

  • Martin Hejtmánek

    V Kentico jsem téměř od začátku. Za tu dobu jsme obrovsky vyrostli, ale zároveň si zachovali přátelskou kulturu. Tím, že jsme transparentní a nebojíme se mluvit o věcech, které se nepovedly, máme prostor se neustále zlepšovat. A to je, nejen ve vývoji, hodně důležité.

    Martin Hejtmánek, CTO

  • Tadeáš Kubát

    Líbí se mi, jak firma podporuje UX. Setkal jsem se s tím, že UX designéři ve firmách nemají žádné pravomoce. Tady je to prostě jinak. Jsme součástí procesu, pomáháme s prvotními výzkumy a zapojujeme se i do strategických rozhodnutí. A kromě práce na produktu máme čas i na další vývoj firmy.

    Tadeáš Kubát, VP User Experience

  • Tomáš Vykydal

    I když jsem předtím v IT odvětví nepracoval, Kentico jsem vnímal jako firmu s dobrým jménem. A co mě tady baví? Ten nefalšovaný osobní přístup k lidem. Mám pocit, že se mám pořád co učit a firma mě podporuje.

    Tomáš Vykydal, VP Customer Success, Kentico Xperience

  • Ondřej Polesný

    Přestože jsme už velká firma, nevytratil se nám osobní přístup. Klidně si můžu o jakékoliv věci promluvit s naším CEO. Jen můj pes si musel zvyknout na chození do práce.

    Ondřej Polesný , Developer Evangelist

Na pohovoru se uvidíte s…

Kamil Řezníček

Development Director