Přejít na hlavní obsah

Junior Developer do interního týmu

Učte se od zkušeného týmu a společně vyvíjejte, spravujte systém a testujte svá řešení

Co budete dělat?

Budete členem našeho vývojového týmu, který má na starosti interní aplikační development. Zajišťujeme vývoj pro CRM a pro Kentico CMS na našich stránkách a portálech, vzájemnou integraci těchto systémů i spousty dalších. A vaše role? Většinu svého pracovního času budete věnovat vývoji, část ale také správě systému a testování, které si řešíme sami.

Vyzkoušíte si toho u nás opravdu spoustu! Jednu chvíli můžete implementovat vyhledávací řešení nad incidenty v CRM, další třeba integrovat Kentico EMS a Dynamics nebo řešit, jak implementovat single sign on na našem webu. Práci přitom vždy přizpůsobíme vašim zkušenostem a tomu, co se chcete naučit.

Jaký je náš tým?

Teď ještě tříčlenný. Zkušený a férový.
Pracujeme agilně v týdenních sprintech. A vytvořili jsme a držíme vlastní strategii a vývojové cíle:

  1. Mít co nejvíce kódu pod automatickými testy.
  2. Mít co nejvíce aplikací automaticky nasaditelných.
  3. Mít co nejlepší monitoring našich systémů.

Budeme rádi, když nám pomůžete tyto cíle plnit a sami se v rámci nich zlepšovat v oblastech, které vás lákají.

Proč se vám u nás bude líbit?

  • Získáte rozhled po byznysové i technické stránce a můžete se soustředit na to, co vás zajímá. Práce je různorodá – od webu až po back-endové integrační systémy.
  • Budete se učit přímo od Technical Leada Michala Vrány, který je v Kentico už 12 let. Podobně jako vy nastupoval na pozici Developera a poměrně rychle se dokázal vypracovat na vedoucí pozici, na které působí posledních 9 let. Za tu dobu má co předat a rád vám pomůže posunout se vědomostně dál.
  • Můžete s námi přinášet nápady, které ovlivní fungování firmy. Neřídíme se totiž dogmaticky zadáním, ale když to dává smysl, přicházíme s vlastní iniciativou.

Budeme si rozumět?

  • Dobře znáte C#, případně máte zkušenost i s jiným objektově orientovaným jazykem
  • Používáme moderní technologie jako je Azure, GIT, Dynamics 365, PowerApps a SalesForce. Bylo by dobré, kdybyste některé z nich znali, ale rádi vás je i doučíme.
  • Pokud máte zkušenosti se správou informačního systému, napíšeme si k vám velké plus, není to ale nutná podmínka.
  • A co angličtina? Nemusíte být zrovna rodilý mluvčí, měli byste ale ovládat psanou angličtinu. Využijete ji hlavně při troubleshootingu. Případné mezery ve znalostech doplníte na našich kurzech angličtiny.

Budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. Případně se můžeme domluvit i na částečném.

Senior Recruiter

Michal Vrána

Technical Leader