Přejít na hlavní obsah

Lead UX Designer

Chcete udávat směr UX globálního produktu? Máme pro vás příležitost, která se jen tak neopakuje. 

Co budete dělat? 

Hledat cesty, jak z našeho produktu Kentico Cloud vytvořit nejlepší nástroj pro práci s obsahem na světě.

Jak to vypadá v praxi? 

V každém z našich vývojových týmů najdete UX Designera, který typicky řeší jen určitou část produktu. K dosažení výjimečné user experience je ale potřeba vidět souvislosti. Proto je pro nás role Lead UX Designera tolik důležitá  — je to člověk, který si udržuje nadhled nad celým řešením, zlepšuje fungování UX jako celku a posouvá náš produkt. 

Zadání úkolů vám na stole přistanou jen výjimečně. Většinu práce si budete vymýšlet a prioritizovat sami podle toho, co je zrovna potřeba. Budete tak mít velkou kontrolu nad vlastním časem i způsobu práce. Více než jednotlivosti budete řešit širší oblasti UX — od procesů, po inovace nebo výzkum. Chceme, aby náš produkt byl co nejlepší a jaké cesty k tomu zvolíte, necháme na vás. 

Všichni, včetně managementu, sedíme v brněnských kancelářích. Nejvíce se budete potkávat s vývojáři, ale i produktovými manažery, UX týmem nebo UX výzkumnicí. Ostatní designery povedete po odborné stránce, třeba zpětnou vazbou na jejich práci nebo vedením workshopů. Vás na oplátku rádi pošleme se vzdělávat na konference do zahraničí. 

Budeme si rozumět? 

Pravda, je to velká zodpovědnost. Proto k sobě hledáme opravdu zkušeného UX Designera, který bude v prostředí softwarové firmy jako doma. 

Měl by to být člověk se skvělými komunikačními dovednostmi, tak trochu diplomat i advokát, který si umí obhájit svůj názor. Pokud máte zkušenost s mentoringem méně zkušených kolegů, tak se vám tu rozhodně neztratí. 

Dáme vám volnou ruku řešit věci samostatně. Hledáme proto k sobě někoho, kdo bude mít energii nejen věci vykopnout, ale i zdárně dotáhnout do konce. V neposlední řadě jsme mezinárodní firma se zákazníky po celém světě a bez skvělé angličtiny to prostě nepůjde

Zaujali jsme vás? Ozvěte se a povíme vám víc! 

Benefity

Služební cesty

Chcete si zkusit pracovat z naší pobočky v USA nebo se potkávat se zákazníky v Austálii, Holandsku a UK?

Pohodové pracovní prostředí

Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A nebojíme se ho použít.

Volná pracovní doba

Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů.

Výuka angličtiny 

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Innovation Time

⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Jóga dvakrát týdně

Nastartujte svůj den cvičením přímo v kancelářích.  

Co říkají kolegové z týmu

 • Tadeáš Kubát

  Líbí se mi, jak firma podporuje UX. Setkal jsem se s tím, že UX designéři ve firmách nemají žádné pravomoce. Tady je to prostě jinak. Jsme součástí procesu, pomáháme s prvotními výzkumy a zapojujeme se i do strategických rozhodnutí. A kromě práce na produktu máme čas i na další vývoj firmy. 

  Tadeáš Kubát, VP User Experience

 • Petr Augustin

  Uživatele našeho produktu dobře známe a víme, jaké problémy jim pomáháme řešit. Každý je tu rovnocennou součástí týmu a má možnost
  přesvědčit ostatní o svém názoru. Společně tak vytváříme něco, co má opravdovou hodnotu a usnadňuje práci lidem po celém světě.

  Petr Augustin, Lead UX Designer

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Pavlína Matoušková

HR Specialist

Tadeáš Kubát

VP User Experience