Přejít na hlavní obsah

.NET Developer

Láká vás agilní vývoj? Máte zkušenosti a rádi získáte nové? Právě hledáme vývojáře webových aplikací v .NETu!

Co budete dělat?

Společně s týmem ostřílených kolegů budete pracovat na vývoji našeho produktu Kentico Xperience. Co je zač? Jde o řešení pro správu obsahu, online marketing a e-commerce pro velké firmy, které už používá tisíce zákazníků po celém světě.

V našich vývojových týmech platí, že:

  • pracujeme s moderními technologiemi, jako jsou .NET Core, Azure Cloud, Azure DevOps
  • psaní testů má vždy přednost před slepým dodržováním deadlinů,
  • 100 % kódu projde code review.

Zkrátka, děláme práci poctivě. Přidáte se?

Vyvíjíme agilně

Jakou práci budete mít „na talíři“? To záleží na vašich zkušenostech. Fungujeme agilně a věříme ve Scrum, pracujeme tedy ve sprintech. Na začátku každého sprintu product owner zadává, co zákazníci potřebují, na základě toho si práci společně rozdělujeme a odhadujeme pracnost. Sami řeknete, jakou máte kapacitu a jakou část práce zvládnete.

Nečekejte manažera, který vám bude hledět pod ruce a mrskat bičem. Panuje u nás velká míra svobody a osobní zodpovědnosti. Zároveň vám bude krýt záda váš buddy, který vám ze začátku se vším pomůže.

Zajímá vás, jak jsme se Scrumem začínali? Přečtěte si článek.

Nebudete na to sami

Kromě zkušeného vývojového týmu, který se s vámi rád podělí o svá moudra, budete aktivně spolupracovat s technical leaderem, technical writerem, UX designerem, QA engineerem a product ownerem. Budete k nim mít blízko – všichni sedí pod jednou střechou v našich brněnských kancelářích.

Jste to vy?

  • Máte zkušenosti s vývojem v C# či Javě
  • Už máte za sebou i vývoj webových aplikací a rozumíte si s SQL.
  • Orientujete se v JavaScriptu, alespoň základně.
  • Pokud rozumíte .NET Core, VueJS, Reduxu, NUnitu nebo NSubstitute, bude to určitě výhoda. Není to ale nutnost.
  • Důležitá je ale skvěle zvládnutá angličtina (alespoň B2). Bez ní se u nás neobejdete.

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám a potkejme se v našich kancelářích. Když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek, případně alespoň na 4 dny v týdnu.

Prst na tepu doby – přepisujeme knihovny do .NET Core

Zajímá vás, jak pracujeme a proč přepisujeme knihovny do .NET Core? Přečtěte si o tom článek.

Co říkají kolegové z týmu

  • Marek Fešar

    Na Kenticu se mi líbí, jak moc záleží na kvalitě kódu. Důsledně se řeší code review, refaktoring i testy, aby se minimalizovalo množství chyb nebo návrhových nedostatků. Myslím, že takto by to mělo být samozřejmostí všude.

    Marek Fešar, Principal Technical Leader

Senior Recruiter

Stanislav Sojka

Senior Developer

Marek Fešar

Principal Technical Leader