Přejít na hlavní obsah

Product Manager at Kentico Kontent

Poznejte a předvídejte potřeby zákazníků. Vyberte a vyřešte ty, které nejvíce posunou náš byznys.

Rozhodli jsme se zásadně vylepšit použitelnost produktu pro vývojáře našich zákazníků. To je široká oblast a nabízí produkťákům/produkťačkám spoustu příležitostí zazářit. Dostanou u nás šanci navrhnout budoucnost celé API platformy a zásadně ovlivnit strategické směřování Kentico Kontent

Náš headless CMS vyvíjíme a řídíme od A do Z v Brně. Nehledáme vykonavatele rozhodnutí „těch nahoře“ z jakési vzdálené zahraniční centrály. Product Managers u nás mají opravdový vliv, autonomii a plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Co budete dělat?

Budete ve firmě reprezentovat naše zákazníky a jejich potřeby. Proto hodně času strávíte rozhovory s nimi. Zjistíte, co potřebují, po čem touží a co je naopak štve. Problémy, které zákazníci řeší, pečlivě analyzujete, abyste potom zodpovědně stanovil/a priority ve vám přidělené oblasti produktu. Abychom pomohli klientům a zároveň maximalizovali přínos pro firmu

Zvolenou oblast poté odprezentujete týmu vývojářů a společně vymyslíte, jak ji uchopit a problém vyřešit. Dohlédnete na implementaci a když je hotovo, předáte informace zpět klientům. Zároveň se ujistíte, že i ostatní kolegové/kolegyně ve firmě, hlavně ti, co komunikují přímo se zákazníky, jsou poctivě nalodění a připravení komunikovat nové řešení správně

S kým budete spolupracovat?

Kancelář (i tu virtuální) budete sdílet s dalšími třemi produkťáky – Tomášem, Lukášem a Martinem. Doplní vás Rosťa, Technical Partner Manager, který má na starosti vztahy s našimi integračními partnery. A celou partu vede Martin – VP Product. Společně budete v týmu promýšlet dlouhodobou produktovou strategii i komunikaci a připravovat pravidelně priority na globální úrovni

UX výzkumnice vám pomohou při rozhovorech se zákazníky identifikovat přesně jejich potřeby. Ty poté předáte technickým lídrům vývojových týmů a ve spolupráci s UX designery a developery definujete jednotlivé cíle a řešení. Pracujeme agilně a zákazníkům dodáváme hodnotu postupně a v častých intervalech. Díky tomu relativně rychle uvidíte výsledky své práce.

Protože řešíme byznysová témata, má náš tým přesah nejen do vývoje, ale i do marketingu, obchodu a Customer Success. Společně s marketingovým oddělením budete připravovat marketingovou komunikaci pro daný release a vyhodnocovat, jak naplnil produktové i obchodní cíle. Pro oddělení, která přímo komunikují se zákazníky, (Sales, Customer Success a Support) bude připravovat školení o nových funkcionalitách tak, aby se přesné informace dostaly zpět ke klientům, kteří mají řešení úspěšně adoptovat.

Proč vás to bude bavit?

Protože vaše práce a rozhodnutí budou ovlivňovat, jak vypadá produkt používaný největšími firmami na světě. Budete určovat směr, kam se bude vyvíjet oblast, kterou budete mít na starosti. A o tom, jak jsou spokojeni, se dozvíte přímo od zákazníků.

Naskočíte do pěkně rozjetého vlaku v celkem komplexní oblasti a komunikovat budete se specifickou cílovou skupinou – vývojáři. Proto se už umíte otáčet a máte za sebou zkušenosti s produktovým vývojem, například z doby, kdy jste pracoval/a jako developer/ka.

  • Rozumíte perfektně zákonitostem developmentu a API
  • Pokud jste už nasbíral/a zkušenosti v B2B SaaS světě, budeme příjemně překvapeni.
  • Máte skvělé komunikační a prezentační dovednosti, zvládnete vést uživatelský rozhovor.
  • Zkušenost s nepřímým vedením vývojářských týmů se bude hodit.
  • Perfektně ovládáte angličtinu
  • Pokud zvládnete efektivně definovat priority a vyhodnocovat produktové metriky, máte u nás plusové body.
  • V praxi už jste si osahal/a tvorbu webových aplikací

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. Klidně remotely.

S kým budete pracovat bok po boku?

Martin Michalík

VP Product

Rostislav Stříž

Technology Partner Manager

Ukázky naší práce

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

Benefity

Služební cesty

Chcete si zkusit pracovat z naší pobočky v USA nebo se potkávat se zákazníky v Austrálii, Holandsku a UK?

  • Antonín Moravec

    Startup je rodinka, všichni se mají rádi, i když jim to nejde. Korporát je parlament se spoustou komisí, zástupců, výborů, zástupců, tajemníků – každý si tam hájí svou pozici. A Kentico je sportovní tým – máme se rádi, ale pokud tě sport nebaví nebo nechceš střílet góly, nezapadneš.

    Antonín Moravec, Managing Director of Kentico Xperience

VP Product