Přejít na hlavní obsah

QA Engineer pro cloudová řešení

Baví vás testování? Automatizace? Implementace stories? Podílejte se na celém procesu agilního vývoje a neustále zlepšujte naše služby.

Co budete dělat?

QA Engineer je pro nás osoba, která umí programovat, dobře testovat a analyzovat data. Na této pozici budete vymýšlet a realizovat nejrůznější uživatelské scénáře, hledat chyby a taky tvořit automatické testy a skripty. Kromě toho, že tester musí rozumět kódu, měl by se zároveň umět vžít do role zákazníka. Aktivně se totiž podílí na vývoji produktu a je také komunikační spojkou mezi ostatními členy vývoje. 

Hledáme člověka se základní znalostí HTML + CSS, minimálně jeden objektově orientovaný programovací jazyk, setkal se už s vývojem a testováním webových aplikací a umí číst a psát anglicky. Pokud vás zároveň baví plánovat a předvídat všemožné situace, jste pro tuto pozici jako stvořeni. 

Benefity

Výuka angličtiny 

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Volná pracovní doba

Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů.

Školení a certifikace

Proplácíme oborové specializace i kurzy angličtiny v Lingua centrum.

Otcovská dovolená

Čerstvým tatínkům dopřejeme 2 týdny placeného volna.

Pohodové pracovní prostředí

Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A nebojíme se ho použít.

Jóga dvakrát týdně

Nastartujte svůj den cvičením přímo v kancelářích.  

Innovation Time

⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Co říkají kolegové z týmu

  • Kamil Řezníček

    QA Engineer u nás není žádný „klikač“, ale plnohodnotný člen týmu. Je to člověk schopný programovat, který se vyžívá v analýze a testování. Jsem tady už 6 let a pořád mě baví ta rozmanitost. Neustále se něco děje, je to hodně o přemýšlení a plánování jednotlivých kroků.

    Kamil Řezníček, QA Coordinator

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Matěj Bystřický

Senior Recruiter

Kamil Řezníček

QA Coordinator