Přejít na hlavní obsah

QA Tester do interního týmu

Testování interních systémů, integrací a k tomu ještě administrace systému a operativa. Jdete do toho?

Co budete dělat?

Budete členem agilního vývojového týmu, který má na starosti interní aplikační development. Zajišťujeme integrace do CRM, do CMS a integrace s dalšími systémy. Jako QA specialista budete především testovat, ale také se starat o administraci části systému.

60 % vaší práce bude tvořit testování. To znamená přípravu test suites, testování interních systémů a integrací mezi CRM a ostatními systémy. Můžete spolupracovat na automatických testech a částečně je i psát – není ale nutné, abyste s tím měli zkušenosti.

Dalších 40 % se skládá z nastavování přístupů, troubleshootingu či drobných úprav systémů. Oproti klasické pozici testera se tak dostanete i k administraci systému a operativě a vaše práce bude o dost barvitější.

Na pozici QA Testera určitě oceníte i možnost dál se rozvíjet a profilovat. Pokud by vás to časem táhlo trochu jiným směrem, můžete přejít třeba do týmu developerů, se kterými úzce spolupracujeme. Záleží na tom, v jaké oblasti se budete vzdělávat.

Budeme si rozumět?

Pro práci QA Testera jsou zásadní předchozí zkušenosti s testováním a také pečlivost a systematičnost. Pokud máte nepřekonatelnou potřebu vše si plánovat a dotáhnout každý úkol do konce, jste náš člověk!

Používáme moderní technologie jako je Azure, GIT, Sharepoint nebo Dynamics 365. Doučíme vás, co budete potřebovat.

A co angličtina? Nemusíte být zrovna rodilý mluvčí, měli byste ale ovládat psanou angličtinu. Využijete ji hlavně při troubleshootingu. Případné mezery ve znalostech doplníte na našich kurzech angličtiny.

Budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. Případně se můžeme domluvit i na částečném.

Volná pracovní doba

Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů.

Proplácíme oborové specializace i kurzy angličtiny v Lingua centrum.

Placené přesčasy

Každou hodinu navíc uvidíte ve výplatě.

Co říkají kolegové z týmu

  • Lukáš Pirkl

    Po předchozích zkušenostech z velkých firem jsem chtěl zkusit něco jiného. Do start-upu se mi ale nechtělo. Vážím si toho, že v Kentico máme dostatek svobody a flexibility, ale zároveň jasná pravidla a procesy.

    Lukáš Pirkl, Developer

Na pohovoru se uvidíte s…

Kamil Řezníček

QA Coordinator