Přejít na hlavní obsah

Social Media Manager

Hledáte výzvu v oblasti Social Media? Máte skvělou angličtinu a v technologickém prostředí se pohybujete jako ryba ve vodě? Vytváříme úplně novou pozici, která je možná právě pro vás! 

Co budete dělat? 

Budete zodpovídat pouze za sociální sítě, ale za to se vším všudy - od tvorby strategie, přes plánování a content, až po vyhodnocování. 

Jak to bude vypadat v praxi? 

Vytváříme dva produkty v kategorii CMS řešení. Spokojené zákazníky, nejčastěji v řadách digitálních agentur, najdete po celém světě. Máme skvělý marketingový tým a společně pracujeme na tom, aby se o nás vědělo. 

Dosud byla pozice Social Media Manager sdílenou rolí. Tým se nám trochu přeskládal a my teď hledáme někoho, komu bychom sociální sítě mohli svěřit naplno. Tak, aby měl dostatek prostoru na strategii, inovace a posun kupředu. 

Primární médium je pro nás Twitter, jsme aktivní také na LinkedInu, Facebooku a YouTube. Klidně to mohou být i další sítě, pokud vám to bude dávat smysl. Na starosti budete mít plánování i tvorbu obsahu. A nebudete na to sami – k ruce budete mít zkušené grafiky i copywritery a s ostatními kolegy budete zase řešit Social Media v kontextu dalších marketingových aktivit. 

Jste to vy? 

Hledáme někoho, kdo má dostatečné zkušenosti s tvorbou social media strategie, plánováním obsahu, správou účtů i vyhodnocováním. Někoho, kdo dokáže o aktivitách přemýšlet v kontextu celého marketingu a lead generation. 

Dobrá orientace v sociálních sítích je tedy samozřejmost. Kromě toho byste měli ovládat i Google Analytics, alespoň na základní úrovni. Nebudeme vám lhát: pokud jste se v praxi setkali s B2B nebo technologickým prostředím, máte u nás velkou výhodu. Bez čeho to ale určitě nepůjde, je dobrá znalost angličtiny. 

V neposlední řadě je pro nás opravdu důležité, abychom si sedli. Poohlížíme se po někom, koho těší práce v týmu a komunikace s kolegy napříč firmou. To přes inzerát poznáme těžko. Ozvěte se a povíme vám víc! 

Benefity

Výuka angličtiny 

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Placené přesčasy

Každou hodinu navíc uvidíte ve výplatě.

Volná pracovní doba

Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů.

Školení a certifikace

Proplácíme oborové specializace i kurzy angličtiny v Lingua centrum.

Otcovská dovolená

Čerstvým tatínkům dopřejeme 2 týdny placeného volna.

Pohodové pracovní prostředí

Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A nebojíme se ho použít.

Jóga dvakrát týdně

Nastartujte svůj den cvičením přímo v kancelářích.  

Innovation Time

⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Co říkají kolegové z týmu

  • Antonín Moravec

    Společně děláme na něčem, z čeho mi běhá mráz po zádech. V dobrém slova smyslu. Jsem taky pyšný, že můžu říct – na to jsme si vydělali sami. Není za tím žádné kouzlo, prostě poctivě pracujeme. Jsem tady 9 let a ještě mě to tady neomrzelo.

    Antonín Moravec, COO

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Pavlína Matoušková

HR Specialist

Dana Toušová

Marketing Team Leader

Martina Hatoňová

Senior Campaign Manager