Přejít na hlavní obsah

Territory Sales Manager

Máte obchodního ducha a oblast IT vám není úplně cizí? Hledáme Territory Sales Managera, pro kterého bude zákazník vždy na prvním místě.

Co budete dělat? 

Prezentovat náš produkt, rozvíjet obchodní příležitosti a spolupracovat s partnery při prodeji licencí k našemu produktu. 

Jak to vypadá v praxi? 

Naše produkty Kentico pomáhají zákazníkům a digitálním agenturám po celém světě při tvorbě špičkových webových projektů. Jako Territory Sales Manager budete mít na starost oblast DACH, České republiky a Slovenska. 

Úspěch zákazníků je pro nás priorita. Proto je potřeba dobře rozumět jejich potřebám, pochopit fungování celého trhu a dokázat správně poradit. Pečovat budete o celý průběh prodeje - od prvního dema, až po přípravu smlouvy. Potkáte se také s digitálními agenturami z naší partnerské sítě, kterým budete oporou nejen při zaškolování, ale během celého obchodního procesu. 

Děsí vás v práci představa stereotypu? Na ten u nás nenarazíte. Práce Territory Sales Managera zahrnuje spoustu různorodých aktivit a cestování – za zákazníky, za partnery nebo na konference. Někdy to jsou jednodenní výjezdy, jindy zase týdenní zahraniční cesty. 

Čeká vás samostatná práce, ve které si můžete organizovat svůj čas tak, jak potřebujete. Budete v kontaktu s mezinárodním týmem obchodníků a konzultantů, a v oblasti produktového feedbacku budete zase cennou spojkou pro vývojové týmy. 

Koho hledáme? 

Především zkušeného obchodníka, kterému oblast IT není úplně cizí. Ruku v ruce s tím jde schopnost komunikovat, proto se poohlížíme po někom, kdo se nezalekne prezentace před publikem ani schůzky s vrcholovým managementem firem. Vzhledem k tomu, že budete v kontaktu se zákazníky a partnery ze zahraničí, neobejdete se bez skvělé angličtiny

Jste ten, koho hledáme? Ozvěte se, rádi vám povíme víc! 

Benefity

Výuka angličtiny 

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Volná pracovní doba

Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů.

Školení a certifikace

Proplácíme oborové specializace i kurzy angličtiny v Lingua centrum.

Otcovská dovolená

Čerstvým tatínkům dopřejeme 2 týdny placeného volna.

Pohodové pracovní prostředí

Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A nebojíme se ho použít.

Jóga dvakrát týdně

Nastartujte svůj den cvičením přímo v kancelářích.  

Innovation Time

⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Služební cesty

Chcete si zkusit pracovat z naší pobočky v USA nebo se potkávat se zákazníky v Austálii, Holandsku a UK?

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Placené přesčasy

Každou hodinu navíc uvidíte ve výplatě.

Co říkají kolegové z týmu

  • Vojtěch Bořil

    Každý pracovní den je jiný a přináší nové a nové výzvy. Sales v Kentico není jen o obchodu. Jsem spojkou mezi zákazníkem a naším vývojem a mohu tak vidět, jak se zákaznické potřeby doslova promítají v našem produktu. Zároveň úzce spolupracuji s produktem, marketingem i UX, což mé práci dodává další šťávu.

    Vojtěch Bořil, Product Growth Manager

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Pavlína Matoušková

HR Specialist

Richard Brulík

VP Global Sales