Přejít na hlavní obsah

UX Writer

Máte fantazii, zkušenosti se psaním a výzkumy, k tomu i odvahu řídit své projekty. Sedí to? Vytvořte hlas našeho produktu!

Co budete dělat?

Naším cílem je, aby se náš produkt Kentico Cloud dlouhodobě držel na špičce a aby jej uživatelé rádi používali. Proto je opravdu zásadní dobře rozumět jejich starostem a problémům a nabízet pro ně správná řešení – a také ukazovat, že to umíme. Tohle vše bude vaším úkolem.

  1. Na začátku je vždy výzkum. Budete mluvit se zákazníky i s kolegy a hledat příležitosti pro zlepšení. Na základě dat budete tvořit vizi pro „industry education“.
  2. Budete šířit osvětu na poli práce s obsahem. K řešení problémů a popisování trendů budete používat Kentico Cloud, a tím ho i představovat světu.
  3. Stanovíte, jakým tónem a jakou formou oslovovat potenciální i současné uživatele z různých obchodních sfér. A také dohlédnete na to, aby komunikace byla vždy konzistentní.
  4. Zapojíte se do tvorby vzdělávacích materiálů. Budete psát texty aplikace, články a tvořit různorodé typy obsahu. Často ve spolupráci s Content Developery, UX Designery a Marketing týmem. Řešení budete vždy testovat a v rámci iterací se soustředit na to, aby pomohla vyřešit problémy co největšího počtu uživatelů.

Zkrátka, budete „hlasem“ Kentico Cloudu. A to v angličtině a převážně pod vaší vlastní taktovkou

  • Máte hromadu zkušeností s psaním, cit pro UX design a už jste si zkusili vedení vlastního projektu.
  • „Lov“ informací je pro vás zábava a už máte řadu výzkumů za sebou. Rádi se bavíte s lidmi, poznáváte jejich potřeby a bádáte, kde se dá co vylepšit.
  • Snadno porozumíte technickým tématům a láká vás práce v IT prostředí.
  • Skvěle se vám pracuje v týmu, ale dovedete být i samostatná jednotka – dokážete sami zmapovat problém, určit si cíle, shromáždit data, navrhnout řešení a realizovat ho. A když je potřeba, zapojit a vést kolegy.
  • Když mluvíte anglicky, lidé se ptají, jestli jste native speaker. Svou C2 angličtinou jste si totiž naprosto jistí.

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám nebo se rovnou potkejme v našich brněnských kancelářích.
A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Benefity

Služební cesty

Chcete si zkusit pracovat z naší pobočky v USA nebo se potkávat se zákazníky v Austrálii, Holandsku a UK?

Senior Recruiter

Tomáš Nosek

Customer Education Leader