Přejít na hlavní obsah

Web Developer at Kentico Xperience Marketing

Tvořte, spravujte a vylepšujte weby v našem marketingovém týmu.

Modernizujeme Kentico Xperience a stavíme pro tuhle divizi kompletní marketingový tým. Čeká nás spousta zajímavých výzev, které si zaslouží do party dva páry webdeváckých očí. Ondra, náš stávající zkušený kolega, říká, že je práce dodnes jeho koníčkem. A hledá k sobě podobně zapálenou posilu.  

Co vás čeká?

Rádi děláme věci kvalitně. Vymýšlíme, vyrábíme a pečujeme o naše vlastní weby – xperience.io a partnerský portál. Je skvělý pocit, když vyvineme vylepšení, které je krásné na pohled, technicky vyladěné, a navíc užitečné pro firmu. 

Potřebujeme web neustále přizpůsobovat potřebám editorů tak, aby jim šla práce lépe od ruky. A partnerský portál teď budeme upravovat pro zlepšení práce partnerských manažerů a zpřehlednění všech partnerských činností.

Nejlépe si budeme rozumět s někým, kdo se rád učí nové věci a nebojí se zkoušet neotřelá řešení. V nejbližší době nás čeká upgrade webu na novou verzi a nastavení procesů, abychom sami sobě byli vždy prvním zákazníkem. A tak máme před sebou spoustu úkolů – např. přípravu landing page nebo úpravy specifických stránek

Jak bude vypadat váš pracovní den?  

Ráno si v týmu projdete společný seznam úkolů, které tým podrobně popsal. Takže můžete začít rovnou vyšívat – zadavatel vysvětlil, co nám práce přinese, najdete tu finální texty od copywriterek, grafiku od grafičky… Všichni víme, co se bude dít a jak dlouho to zabere

Pracovní den může být proložený schůzkou – třeba webařským daily pro technickou synchronizaci. Na začátku týdne se schází pravidelně celý marketingový tým, aby si určil priority. Nárazově se ještě vídáme u retrospektiv nebo se domlouváme nad konkrétními projekty. Sem tam se potkáme i neformálně u piva. V koronavirové době nahrazuje osobní setkání komunikace e-mailem a po MS Teams. 

A pátek? Ten máme vyhrazený pro hlubokou práci – žádné mítinky. Můžete se vrhnout na dodělání restů nebo na vzdělávání. Využijete účty na online kurzy, velkou knihovnu, domluvíme se na konferenci… 

S kým budete spolupracovat? 

Náš marketingový tým je už skoro kompletní. Online markeťák se jmenuje Karel. O eventy se stará Verča. Potom tu máme copywriterky – Hanku a Hanu, alias McMo duo, grafičku Ivetu a v Anglii Yvette, která má na starosti obsahovou strategii a péči o partnery. Bok po boku budete pracovat s webařem Ondrou – ten zná Kentico skrz na skrz a rád se s vámi o letité zkušenosti podělí. Celé naší partě pak šéfuje Jenda Perla

Weby běží na vlastní Kentico Xperience platformě. Pokud se tedy potřebujete podívat na kód do hloubky, poradí vám konkrétní vývojář/ka, který/á je za danou funkcionalitu zodpovědný/á.

Úzce spolupracujeme s týmem Internal Services – zpracovávají námi vyrobené leady z webu a importují je do CRM. Tam si leady přeberou obchodníci a získají díky našemu webu perfektní obrázek o potenciálním zákazníkovi.

Jste to vy?

Hledáme webaře/webařku spíše s back-endovým pozadím, který/á má povědomí i o front-endu. Pracujete na volné noze? Pak oceníte, že u nás nebudete na nic sám/sama a můžete o web dlouhodobě pečovat. 

 • Máte zkušenosti s ASP.NET.
 • Body navíc získáteb za znalost .NET Core
 • Pracujete s MSSQL.
 • Máte v malíku HTML,  CSS, SASS a LESS
 • Ovládáte JavaScript
 • Pokud už znáte TypeScript, nebudete se ho muset doučit. 
 • Umíte pracovat s Git
 • Bez angličtiny to nepůjde (alespoň na úrovni B2)
 • Zvládnete používat marketingové nástroje třetích stran – Google Analytics, API…
 • Jste samostatný/á a umíte si organizovat práci.  
 • Dokážete dobře komunikovat s lidmi kolem sebe.
 • Pokud jste nahlédl/a pod pokličku digitálního marketingu, mile nás překvapíte.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. 


Zajímá vás více?

V Kentico naše produkty nejenom prodáváme, ale i sami aktivně využíváme - produktový web kontent.ai běží na Kentico Kontent a produktový web xperience.io zase na Kentico Xperience. Zjistěte více o tom, jak se připravoval upgrade webu na novou verzi produktu - celým procesem vás provede přímo Ondra v tomto článku.

Modernizace Kentico Xperience

Kentico Connections 2020 | Dominik Pintér, Managing Director of Kentico Xperience

Nemáte čas kouknout na video? Máme pro vás na toto téma ještě rozhovor Dominka Pintéra a Tondy Moravce: Modernizujeme Kentico Xperience

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

Benefity

Benefity

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Benefity

Výuka angličtiny 

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Benefity

5 týdnů dovolené

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte 5 týdnů – ať už máte plný úvazek, nebo částečný.

Benefity

Volná pracovní doba

A když máte hotovo, jdete domů. Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů!

Benefity

Školení a certifikace

Proplácíme oborové specializace a Cambridge zkoušky z angličtiny. 

Benefity

Otcovská dovolená

Čerstvým tatínkům dopřejeme 2 týdny placeného volna.

Benefity

Pohodové pracovní prostředí

Psi, rybičky, fotbálek, sleeping boxy, …, dokonce i vlastní výčep. A nebojíme se ho použít!

Benefity

Use Your Friday Well

Pšššt, soustředíme se! V pátky neschůzkujeme a dopřáváme si klid na práci a vzdělávání. 

Benefity

Jóga dvakrát týdně

Nastartujte svůj den cvičením přímo v kancelářích.  

Benefity

Innovation Time

⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Benefity

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

 • Marek Fešar

  Na Kenticu se mi líbí, jak moc záleží na kvalitě kódu. Důsledně se řeší code review, refaktoring i testy, aby se minimalizovalo množství chyb nebo návrhových nedostatků. Myslím, že takto by to mělo být samozřejmostí všude.

  Marek Fešar, Principal Technical Leader

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Jenda Perla

VP Marketing at Kentico Xperience

Ondřej Vasil

Technical Leader

Matěj Bystřický

Senior Recruiter