Přejít na hlavní obsah
Malé sváteční ohlédnutí za rokem 2019

Malé sváteční ohlédnutí za rokem 2019

Rok se pomalu blíží ke konci a svátky klepou na dveře. Než ale vypneme hlavy a pustíme do uší vánoční koledy, pojďme zhodnotit, jak se nám letos dařilo.

Důležité výročí

Začneme zvesela. Letos jsme totiž slavili 15 let ode dne, kdy Kentico vzniklo – a můžeme konstatovat, že jsme oslavy nijak nepodcenili! Už jste viděli video z narozeninové Letní párty?

Na oslavu navázal dárek pro Petra Palase, zakladatele společnosti. A nebyl to jen tak ledajaký dárek! Petr se na celé dva dny vrátil zpět do minulosti a znovu prošel pozicemi, které v Kentico dřív sám zastával. Jak mu to šlo? Všechno jsme pro vás natočili.

To ale není všechno. Postupně jsme vyzpovídali i několik kolegů, kteří u nás mají důležité místo už spoustu let. Rozhovory s nimi si můžete přečíst v angličtině na blogu Kentico. Třeba s Gabrielou Jakabovou, která vede HR oddělení, s VP Customer Success Lukášem Martinákem, VP Global Marketing Stephenem Griffinem a samozřejmě i s Petrem Palasem

A mluvili jsme s ním i teď, před psaním těchto řádků.

Uplynulý rok očima Petra Palase

Začali jsme zeširoka a zeptali se: „Je něco, co se za těch dlouhých 15 let v Kentico nezměnilo?“ „Stále se soustředíme na dvě věci, na kterých záleží ze všeho nejvíc – na inovace a zákazníky,“ odpověděl Petr.

Při hodnocení roku 2019 dodal: „Jsem opravdu hrdý na každý úspěch našich zákazníků. Je to úžasný pocit, když vidím, že máme pozitivní vliv na jejich práci i život.“

A z hlediska produktu… „Mám radost z novinek, které jsme v tomto roce představili. Udělali jsme velký skok kupředu s podporou MVC modelu a rychle se posouváme i s .NET core podporou pro příští rok. I co se týče Kentico Kontent, udělali jsme obrovský pokrok a poskytujeme zákazníkům moderní Content-as-a-Service řešení, založené na headless CMS architektuře, která jim umožňuje sjednotit veškerý obsah na jednom místě a snadno s ním pracovat.“

Co Kentico čeká v roce 2020? „V příštím roce bych chtěl dosáhnout ještě užší spolupráce se zákazníky na jejich projektech. Chceme se stát jejich průvodci a zajistit, že každý projekt s Kenticem bude úspěšný. Aby se nám to povedlo, je potřeba ještě více zapojit naše zaměstnance do kontaktu se zákazníky, aby od nich měli přímou zpětnou vazbu a díky tomu jim dokázali dodat lepší produkt i služby.“

… a pár zajímavých čísel k tomu

  • Náš Support zaslouží jedničku s hvězdičkou – na zprávy odpovídá průměrně za 77 s.
  • Zasadili jsme přes 350 stromků. (Dole se podívejte na video, jak nám šlo jarní sázení.)
  • Naše facebookové kanály sleduje celkem 5 563 fanoušků, děkujeme!
  • Kentico rodiče už mají celkem 88 dětí! 
  • Z čeho ale máme největší radost – 92 % nových kolegů v Kentico zůstane. A to znamená, že je u nás nejspíš dobře. :)

Máme v kapse ještě spoustu dalších zajímavých čísel.
Všechna je najdete v přehledné sváteční infografice.


Malé přání na závěr

 Ať je příští rok tak vydařený jako ten letošní! A vám přejeme krásné svátky a těšíme se na vás zase v lednu.


O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

Chcete si číst dál?

Představujeme Product Marketing v Kentico Xperience a Kentico Kontent

Zajímá vás, jak se změnila struktura marketingových týmů společně s rozdělením Kentico na produktové divize Kentico Xperience a Kentico Kontent?

V kategoriích Kentico Kontent, Rozhovory, Kentico Xperience, Marketing a Video

Staráme se o zdraví

Zdraví je na prvním místě. Proto o ně pečujeme, jak jen dovedeme. A myslíme při tom nejen na sebe, ale i na kolegy kolem sebe.

V kategoriích Život v Kentico, Benefity a Video

Onboarding v týmu UX: nehážeme nováčky do vody, učíme je plavat

Zvládnou produkt, pochopit novou firmu a ovládnout nástroje může být náročná výzva. Vypracovali jsme systém, jak kolegům*yním pomoci hladce zaplout do týmu.

V kategorii UX