UX Designer

Vydali jsme první verzi nového produktu a teď zjišťujeme, jaké další funkcionality přinesou našim zákazníkům největší hodnotu. Přidáte se?

Jaké výzvě aktuálně čelíme?

Letos jsme vydali nový produkt, Xperience by Kentico. Abychom perfektně podchytili potřeby cílové skupiny, klademe velký důraz na kvalitní uživatelský výzkum ve fázi product discovery.

Podle zpětné vazby a potřeb uživatelů postupně doplňujeme funkcionality. K tomu, abychom doručovali skutečnou hodnotu zákazníkům i našemu byznysu, se nám bude hodit další posila do týmu.

Co budete dělat?

  • Typ úvazku: Full time
  • Datum nástupu: Straightaway
  • Jazyk: English C1
  • Designovat moderní produkt, hybrid headless DXP, tak, aby byl skvěle použitelný.
  • Sbírat a připravovat podklady pro vlastní výzkum, analyzovat jeho výstupy a získávat vhledy do chování, potřeb, obav a přání zainteresovaných stran. Vybrané klíčové uživatelské scénáře dále sdílet v týmu s podporou našich UX Researchers, kteří zároveň dohlédnou na kvalitu těchto výstupů.
  • Využívat náš research repozitář v Condens pro lepší chápání kontextu a získávat z něj odpovědi na otázky z již proběhlých výzkumů a testování napříč týmy.
  • Facilitovat workshopy pro další členy týmu ve fázi Solution Discovery – ty nám pomáhají v aktivní spolupráci. Sjednotíme se, přinášíme nové nápady, definujeme další kroky a rozhodujeme se společně.
  • Připravovat interaktivní prototypy uživatelského rozhraní, testovat je s koncovými uživateli a upravovat podle zjištěných potřeb.
  • Občas přispívat do naší knihovny design komponent ve Figmě, připravovat dokumentaci pro implementaci developerům a udržovat knihovnu aktuální a snadno použitelnou.Prezentovat designové řešení stakeholderům (zejména developerům během groomingů) a poskytovat jim ad-hoc podporu v implementační fázi.

S kým budete spolupracovat?

Stanete se součástí hned několika týmů. Základnu budete mít v týmu UX. Pravidelně se potkáváme alespoň dvakrát týdně. Sdílíme průběh prací na oportunitách napříč týmy, scházíme se u ideací, poskytujeme si zpětnou vazbu… Společně se tak zlepšujeme a udržujeme design produktu konzistentní.

Budete aktivně zapojen/a již od fáze Product Discovery. Product Manager a UX Researcher vám pomohou co nejlépe porozumět problému, který se snažíte vyřešit. Typicky skrze rozhovory a testování s uživateli, partnery a MVPs z celého světa. Bez angličtiny se proto neobejdete.

Stanete se součástí produktového tria: Product Manager, Technical Leader a vy spolu s výzkumníkem/výzkumnicí za UX budete hledat nejlepší možná řešení.

S Technical Writers budete spolupracovat na přípravě uživatelsky srozumitelných textů.

Developeři/developerky vám drží místo ve společné kanceláři. Budete spolupracovat na některé části Xperience. Ať už v týmu Content Management, Digital Marketing, Platform, Cloud nebo Intelligence.

Proč vás to bude bavit?

Máme pro vás nachystaný propracovaný onboarding. Tím vás poctivě provede váš buddy z UX týmu. Rozhodně vás nehodíme do vody.

Dostanete příležitost pracovat na sobě a růst. Dodržujeme pátky bez mítinků, kdy máme možnost využít 20 % pracovní doby pro své vzdělávání a rozvoj týmu. Zlepšovat se můžete i na lekcích angličtiny. Benefitů nabízíme spoustu, přesvědčte se sami.

UX designéři a designérky jsou v Kentico respektovanými partnery a jejich práci berou všichni vážně – od vývoje po stakeholdery. Máte šanci opravdu ovlivnit globálně úspěšný produkt. Naše nápady nekončí v šuplíku.

Jste to vy?

  • Umíte se správně ptát a pečlivě naslouchat
  • Ke své práci přistupujete holisticky. Všímáte si souvislostí.
  • Umíte určit, do jaké hloubky má smysl problém v danou chvíli řešit.
  • Máte už nějaké zkušenosti s UX designem a ideálně i s uživatelským výzkumem.
  • Komunikujete anglicky (ideálně na úrovni C1).
  • Chcete se s námi alespoň dvakrát týdně osobně potkávat v Brně nebo v Praze.
  • Aktivně se vzděláváte a zajímá vás, co je v našem oboru nového. Rádi své know-how sdílíte s ostatními.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna, v Praze nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek

Chcete zjistit, na jakých základech stojí tým UX v Kentico? Přečtěte si rozhovor s naším lídrem.

Jak jdeme na onboarding krok za krokem se dozvíte v článku.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Martin Florián

UX Leader

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Jóga dvakrát týdně

Nastartujte svůj den cvičením přímo v kancelářích.