Přejít na hlavní obsah

Kentico Dev meetup #3 / Jak vytvořit robustní systémy s pomocí .NET 5 a MS Azure

Meetup /

Online

18:00–⁠19:00
Kentico Dev meetup

V Kentico vyvíjíme dva produkty – Xperience a Kontent. Zatímco v Xperience vyvíjíme nové aplikace v .NET 5 a zároveň do něj přepisujeme i všechny stávající, Kontent běží celý na MS Azure. Je pro nás důležité, aby oba pracovaly na nejnovějších technologiích a zákazníkovi tak dodávaly obsah co nejrychleji. Jak toho dosáhnout vám nasdílí Filip a Tomáš ve svých přednáškách.

Přednášky

1/ Jak migrovat za pochodu .NET Framework na .NET 5

Filip se s vámi podělí o praktické zkušenosti a prozradí, jak přepsat kód do .NET Core/.NET 5, aniž byste blokovali ostatní vývojáře v práci. Nečekejte výcuc z manuálu. Filip si celým procesem prošel, a tak vám ukáže fígle z praxe, které vám ušetří čas i nervy.

Filip Volner

Developer

Filip je vývojář, který má rád typické „nerdoviny“ – sci-fi, fantasy a komiksy. Hraje deskovky, naposledy si objednal „mačku vo vreci“ – stolní hry vybrané naslepo. Posiluje tělo, protože ho zrazují záda, a posiliuje imunitu otužováním, protože je to tento rok v módě. Strašně mu chybí cestování. Až to konečně vyjde, nehledejte ho v horách s batohem na zádech, ale v nějakém velkoměstě na kávičce. 

2/ Jak zrychlit vaši aplikaci pomocí Azure Storage Account

Ne vždy je možné všechny aplikace kompletně přepsat. To ale neznamená, že je nemůžeme výrazně zrychlit. Tomáš vám ukáže, jak na to s použitím Azure Storage Account.

Tomáš Jurásek

Developer

Tomáš je vývojář a konzultant, který se zabývá .NET technologiemi. Zajímá se o problematiku mikroslužeb a starých legacy systémů. Neustále se pokouší vzdělávat a předávat zkušenosti dále. A mimo práci je rád, když může svoje zkušenosti dát k dispozici projektům, které pomáhají.

Celý záznam z akce

Moderátor


David Beran

Developer


Tato akce již proběhla. Mrkněte na aktuální akce.

Aktuální akce

Předešlé akce

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.