Přejít na hlavní obsah

Ostatní akce / Wug Days 2020

Konference /

Online

Ostatní akce

Největší česká vzdělávací konference určená pro všechny vývojáře se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na více než 45 přednáškách od předních českých odborníků jste měli možnost se seznámit s novinkami a best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací či praktického využití cloudu.

Naši speakeři

Jak redesignovat webovou aplikaci (skoro) sám a nezbláznit se z toho

Každý webový design začne být dříve či později zastaralý a tak někdy přijde čas na redesign. V Kenticu jsme na to vytvořili úderný tandem jednoho programátora s UX designérem, který během pár měsíců celé UI modernizoval, sjednotil a vyladil. Dozvíte se, jak taková taková spolupráce probíhá, na co si dát pozor a jestli stojí za to se do takových akcí vůbec pouštět.

David Beran

Developer

David se o programování zajímá už od puberty, kdy ho táta naučil základy Pascalu. Tvorbou webových stránek pro známé se vztah k technologiím ještě prohloubil, a tak si už při vysokoškolském studiu prošel několika brigádami – od internetových agentur po univerzitu. Nyní pracuje ve společnosti Kentico jako vývojář a dělá lektora kroužků pro děti Lužánkách, kde je učí bastlit a programovat. Ve volném čase rád čte, sportuje a ruší sousedy snahou naučit se hrát na kytaru.

Ako na Infrastructure as Code využitím Terraformu

Vytvorenie kópie produkčného prostredia a časti infraštruktúry je kľúčové pri zlepšovaní nášho produktu Kontent. S nástrojom Terraform je tento proces jednoduchší a navyše máme istotu, že sme na nič nezabudli. Na prednáške sa dozviete naše skúsenosti s prácou s nástrojom Terraform.

Šimon Gašpar

DevOps Specialist


Distribuované a škálovatelné řešení pomocí Azure Function & Storage Account

Ukážeme si jak vybudovat distribuované a škálovatelné řešení pomocí Azure Function & Storage Acccount - Triggers, Queue, Storage, které Vás bude stát jako pár piv.

Tomáš Jurásek

Developer

Tomáš je vývojář a konzultant, který se zabývá .NET technologiemi. Zajímá se o problematiku mikroslužeb a starých legacy systémů. Neustále se pokouší vzdělávat a předávat zkušenosti dále. A mimo práci je rád, když může svoje zkušenosti dát k dispozici projektům, které pomáhají.


Tato akce již proběhla. Mrkněte na aktuální akce.

Aktuální akce

Předešlé akce

 • kvě
  29
  2021
  Frontendisti.cz 2021
  Konference /

  Online

 • kvě
  12
  2021
  Zkušenosti se zaváděním OKR v českých firmách
  Meetup /

  Online

 • pro
  9
  2020
  Frontendisti.cz Brno 2020
  Meetup /

  Live stream

 • říj
  21
  2020
  Wug Days 2020
  Konference /

  Online

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.