Tvoříme software pro správu obsahu.

Na poli SaaS a DXP jsme silný hráč. Od roku 2004 jsme už pořádně vyrostli, získali důvěru desítek tisíc zákazníků a partnerů i ocenění od Forrester a Gartner. Stále se ale máme co učit a kam se posouvat. Budete u toho?

DXP řešení.

Správa obsahu, digitální marketing a nástroje e-commerce. To vše se skrývá v naší webové platformě s dlouhou historií i jasnou vizí do budoucna. Nabízíme ji v on-premise i cloudové verzi – malým agenturám i nadnárodním korporacím.

Ke snadné práci s obsahem pomáháme klientům po celém světě!

Chceme být k našim zákazníkům blízko. Proto máme pobočky tam, kde nás potřebují — v USA, Austrálii, Velké Británii a Německu. Pracují na nich hlavně kolegové a kolegyně z oddělení Customer Success a Sales. 


Naše práce je oceňovaná!

… nejen zákazníky. Za ty roky, co neustále zlepšujeme naše produkty, jsme nasbírali pěknou řádku ocenění i certifikací. Zde jsou ty, kterých si vážíme nejvíce.

V roce 2018 jmenoval Forrester naši společnost titulem „Strong Performer“ ve Forrester WaveTM: Web Content Management, Q4 2018. Děkujeme!

2014, 2016, 2017, 2018, 2019… Jsme hrdí na to, že Kentico patří k lídrům na trhu, jejichž jméno se opakovaně objevuje v prestižním Gartner Magic Quadrant for WCM.

Oba naše produkty se pravidelně umisťují na Top 10 žebříčku G2 v kategorii Web Content Management. Co je na tom nejcennější? Hodnotí skuteční, ověření uživatelé produktů a řadí je k nejlepším a nejvíce intuitivním řešením na trhu.

Chcete nás poznat ještě lépe? Přečtěte si náš příběh od samého začátku.