Tvoříme software pro správu obsahu.

Na poli SaaS a DXP jsme silný hráč. Od roku 2004 jsme už pořádně vyrostli, získali důvěru desítek tisíc zákazníků a partnerů i ocenění od Forrester a Gartner. Stále se ale máme co učit a kam se posouvat. Budete u toho?

Vyvíjíme flexibilní cloudovou DXP platformu.

Kentico pomáhá firmám zlepšovat zákaznickou zkušenost svých klientů v digitálním prostředí. Na naší webové platformě najdou všechno: nástroje pro správu obsahu, digitální marketing i e-commerce. Má dlouhou historii i jasnou vizí do budoucna. Nabízíme ji v on-premise i cloudové verzi – malým agenturám i nadnárodním korporacím.

Ke snadné práci s obsahem pomáháme klientům po celém světě!

Chceme být k našim zákazníkům blízko. Proto máme pobočky všude, kde nás potřebují – v USA, Austrálii, Velké Británii a Německu. Pracují na nich hlavně kolegové a kolegyně z oddělení Customer Success a Sales.

Naše práce je oceňovaná!

… nejen zákazníky. Za ty roky, co neustále zlepšujeme naše produkty, jsme nasbírali pěknou řádku ocenění i certifikací. Zde jsou ty, kterých si vážíme nejvíce.

V roce 2018 jmenoval Forrester naši společnost titulem „Strong Performer“ ve Forrester WaveTM: Web Content Management, Q4 2018. Děkujeme!

2018, 2019, 2020, 2021, 2022… Jsme hrdí na to, že Kentico patří k lídrům na trhu, jejichž jméno se opakovaně objevuje v prestižním Gartner Magic Quadrant for WCM.

Náš produkt se pravidelně umisťuje na Top 10 žebříčku G2 v kategorii Web Content Management. Co je na tom nejcennější? Hodnotí skuteční, ověření uživatelé produktů a řadí je k nejlepším a nejvíce intuitivním řešením na trhu.