Application Administrator

Vytváříme tým, který bude řídit a podporovat firemní aplikace a nástroje napříč organizací. Budete u toho?

V Kentico používáme některé nástroje všichni (např. Atlassian nebo RON), jiné jsou specifické pro jednotlivé týmy. Ty si dnes aplikace a nástroje řídí samy. Rosteme, proto chceme nastavení, správu a bezpečnost těchto nástrojů sjednotit. Pomůžeme tak technickým i netechnickým oddělením využít potenciál těchto aplikací na maximum. A proto potřebujeme zkušenou posilu, která se dokáže nad systémy poctivě zamyslet a nastavit/spravovat je tak, aby napříč firmou šlapaly jak hodinky.

Nebudete jen kolečkem v korporátním soukolí. Naopak, dostanete svobodu a autonomii. Kterýkoli šroubek ve firemním soukolí můžete změnit – od výběru dodavatele přes vytvoření školení pro kolegy/ně až po nastavení systémů i pravidel.

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Datum nástupu: Ihned
  • Forma: Možnost práce z domu
  • Jazyk: EN B2

Co budete dělat?

Ráno si projdete tickety od kolegů a kolegyň ve firmě – ti budou vašimi zákazníky. Jejich problémy a potřeby jim pomůžete vyřešit. Vyjasníte si, jaký nástroj potřebují a k čemu. Pomůžete jim ho vybrat a nastavit. Když budete jednotlivé požadavky implementovat, je důležité, abyste je vnímal/a v kontextu celého Kentico. Jakákoli změna v systémech totiž ovlivňuje firmu jako živoucí organismus.

Budete vlastníkem systémů, proto budete mít na starosti jejich pravidelnou správu. Je nástroj v souladu se všemi firemními předpisy? Je bezpečný? Mají přístupy k němu všichni, kdo ho potřebují? Využíváme ho na maximum? Na všechny tyto otázky dokážete odpovědět kladně.

S kým budete spolupracovat?

Především s konkrétními týmy, technickými i netechnickými, které využívají nebo samy spravují jednotlivé aplikace. Budete jim pomáhat najít, implementovat a nastavit nejvhodnější řešení pro jejich práci, především online služby a cloudové aplikace.

Oddělení Security v Kentico definuje a kontroluje bezpečnostní požadavky, které spolu s ním budete ladit.

S IT budete v pravidelném kontaktu, protože zajišťuje a spravuje veškerou infrastrukturu ICT ve firmě.

Vzájemně se podporujeme a vycházíme si vstříc.

Možná pracujete jako ajťák/ajťačka ve velké firmě. Toužíte ale po větší autonomii – chcete se podílet na celém procesu, nejen na jeho omezené části.

  • Dokážete porozumět komplexním systémům (aplikacím) a navrhnout funkční řešení v daném kontextu.
  • Máte zkušenosti s řízením ICT (např. řízení přístupu, autentizace, log-management, vulnerability management…)
  • Pokud máte zkušenosti s modelováním a optimalizací procesů, příjemně nás překvapíte.
  • Jste fanda/fanynka do microsoftích technologií.
  • Máte zkušenosti s kolaboračními nástroji (např. Atlassian, MS Teams, Sharepoint, Calendly nebo ProductBoard)
  • Zdatně komunikujete s technicky i netechnicky zaměřenými lidmi.
  • Anglicky se domluvíte alespoň na úrovni B2.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Tak se ozvěte! Domluvíme si schůzku u nás v kancelářích v centru Brna nebo online. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvaze. Klidně v remote režimu.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Pšššt, soustředíme se! V pátky neschůzkujeme a dopřáváme si klid na práci a vzdělávání.

A když máte hotovo, jdete domů. Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů!