Back-end Developer at Kontent

Nacházejte a implementujte s námi řešení pro problémy zákazníků v oblasti Developer Experience.

Rozšiřujeme tým našich back-enďáků o zkušenou posilu, která se nebojí přicházet s vlastními nápady a samostatně řešit problémy. Práci máme různorodou. Průběžně vylepšujeme výkonnost a škálovatelnost našich služeb tak, aby bylo na Kontent i nadále spolehnutí 365 dní v roce. V nejbližší době se také vrhneme například na podporu GraphQL.

Co budete dělat?

Pracujeme agilně – ze Scrumu a Kanbanu jsme si vybrali, co nám nejlépe funguje, a přetavili to ve vlastní systém. V týmu si společně určujeme priority a nastavujeme cíle – i proto se alespoň jednou týdně chceme vidět v kancelářích osobně. Práci shromažďujeme a monitorujeme v Kanban Boardu, z kterého si každý z nás jednotlivé tasky odebírá.

  • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
  • Datum nástupu: Ihned
  • Forma: Možnost práce z domu
  • Technologie: .NET, Azure
  • Jazyk: EN C1

Když si vyberete úkol, kterému se budete věnovat, identifikujete problém a vymyslíte jeho řešení. O něm se potom pobavíme v týmu a doladíme detaily. Nakonec finální variantu implementujeme

S kým budete spolupracovat?

Oddělení Developer Experience se skládá ze tří malých týmů, které spolu pracují bok po boku. V tom vašem se potkáte se Zdeňkem a Mirkem. Zdeněk je Technical Leader. Jeho hlas je jazýčkem na misce vah v případě, že se v týmu na něčem nedomluvíte. Bude vás také podporovat v osobním rozvoji. Mirek má za sebou pěknou řádku projektů u nás i v konkurenčních firmách, takže vidí věci s patřičným nadhledem

Kromě ostatních developerských týmů v Kontentu úzce spolupracujeme s naším produkťákem Lukášem. Nastavujeme s ním mantinely pro jednotlivé úkoly, v kterých se potom jako vývojáři pohybujeme.

DevOpsáci nám pomáhají zajistit, aby infrastruktura šlapala jak dobře promazané kolečko. Když se výjimečně pustíme do úprav rozhraní, přibereme do party UXáka, aby bylo naše řešení uživatelsky příjemné pro zákazníky.

Spoléháme většinou na automatické testování, případně si testujeme kód navzájem ručně v týmu. Když je ale potřeba manuálně prozkoušet větší projekt, předáme ho našim QA inženýrům/inženýrkám

Občas se na nás obrátí supporťáci, aby s námi konzultovali technicky náročnější problémy klientů.

Proč vás to bude bavit?

Vedle odpovědnosti dostanete velkou svobodu. Nestojí nám za zády manažer nebo architekt, který by diktoval, co a jak dělat. Jednotlivé tasky řešíme od začátku – budujeme spolehlivé řešení od píky

Sáhnete si na spoustu zajímavých projektů, takže nehrozí zabřednutí do rutiny.

Vedle toho vás podpoříme v profesním i osobním rozvoji20 % úvazku věnujeme inovacím a práci na sobě. Dostanete přístup do Pluralsight a rozsáhlé firemní knihovny, budete se účastnit školení, konferencí a meetupů…

Možná pracujete jako seniorní developer/ka v korporátu a hledáte místo, kde bude váš názor lépe slyšet. Nebo jste Technical Lead v menší firmě, která se zaměřuje na zakázkový software. Máte toho už hodně za sebou a umíte se samostatně rozhodovat.

  • Jste kovaný/á .NET back-end developer/ka
  • Máte praxi ve vývoji v Azure nebo jiném poskytovateli cloudových služeb.
  • Za zkušenosti se SaaS získáte rozhodně body navíc.
  • Dokážete najít samostatně problém, vymyslet řešení, vysvětlit ho kolegům/kolegyním, a potom ho úspěšně přivést k životu.
  • Angličtina vám nedělá potíže (úroveň C1).
  • S nadšením zkoušíte a učíte se nové věci.

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám a potkejme se online nebo v našich brněnských kancelářích.
Když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Prst na tepu doby – přepisujeme knihovny do .NET Core

Zajímá vás, jak pracujeme a proč přepisujeme knihovny do .NET Core? Přečtěte si o tom článek.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Aleš Kalina

Technical Leader at Kentico Kontent

Jiří Kusák

Technical Leader

Senior Recruiter
matejb@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.