BI Developer

Chtěl/a byste vládnout našemu datovému skladu? Máte zkušenosti s T-SQL, SSIS či ETL? Čtěte dál!

Pokud rozumíte podnikové ekonomice nebo firemním procesům a baví vás příprava reportů, vizualizace dat a následná prezentace, jste náš člověk.

Dostanete příležitost ovlivnit, jak jsou data v globální firmě strukturovaná, a připravíte si systém přesně tak, jak s nimi chcete pracovat. S produktem Xperience by Kentico přecházíme na SaaS a chceme aktivně monitorovat chování klientů. Budete mít na starost celý datový sklad – jeho strukturu, funkčnost a logiku. Máme před sebou zajímavé datové výzvy.

  • Typ úvazku: Full time
  • Datum nástupu: Straightaway
  • Jazyk: English B2

Co budete dělat?

Budete se podílet na tvorbě nových a údržbě stávající datasetů a reportů pro celé Kentico – od přípravy dat až po samotnou prezentaci. Vedle toho budete mít na starosti rozvoj a údržbu zdrojových systémů – Microsoft Dynamics 365 Business Central, CRM a/nebo datové sety na platformě Microsoft SQL.

Naše firma raketově roste a vy budete jejímu fungování perfektně rozumět. Budete mít příležitost od píky ovlivnit její budoucí organizaci i procesy. Budete se podílet na vývoji a modernizaci datového oddělení.

S kým budete spolupracovat?

Vašimi hlavními parťáky budou Lukáš, Ondra a Anet.

Lukáš, náš Financial Manager, má pod palcem reporting, finanční procesy a kontroly, vytváří, obsluhuje, přetváří a interpretuje reporty.  Ondra a Anet jsou datoví analytici.

Honza, BI Developer, pečuje o datovou část – z původních systémů zajišťuje data a datové transformace. Ten vás do práce zasvětí. Je to trochu bájný jednorožec, protože vystudoval finance, zároveň má přes pět let zkušeností s vývojem – co nevíte, Honza vám při onboardingu poví.

Hledáme zkušenou posilu s rozhledem v oboru, zdravým selským rozumem a velkou chutí učit se novým věcem. Budete klíčovou osobou pro správu datového skladu a všech uložených dat. Možná pracujete na pozici datového analytika v bance nebo jiné zaběhnuté B2B/B2C firmě.

  • Na pokročilé úrovni ovládáte MS Excel a T-SQL – spravujete, vyvíjíte, optimalizujete.
  • Administraci a vývoj datového skladu máte v malíku.
  • Aktivně jste pracoval/a s nástroji jako SSRS, SSIS, SSAS.
  • Využijete zkušenosti se zdrojovými daty, např. CRM, SQL Dbs, Amplitude nebo Business Central.
  • Ovládáte reportingové systémy, třeba Power BI, DAX, OLAP...
  • Když se řekne Azure DevOps server nebo Sourcetree, jste v obraze.
  • Anglicky se domluvíte slovem i písmem na úrovni B2.
  • K problému přistupujete analyticky – prozkoumáte možnosti řešení, navrhnete několik variant a dokážete vybrat tu nejvhodnější.
  • Komunikujete dobře a rád/a – dokážete zjistit, co přesně naši interní zákazníci i externí auditoři potřebují.
  • Pokud máte zkušenosti v oblasti financí, účetnictví, IFRS a controllingu, mile nás překvapíte.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Lukáš Polák

Financial Manager

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.