Corporate Marketer

Ukažte světu, jaké je Kentico a dělejte s námi dobro jako bonus! Obsazujeme nově vytvořenou pozici.

Marketing našeho produktu, digital experience platformy, zvládáme skvěle. Chybí nám ale parťák, který se bude starat o marketing firmy jako takové - ať už směrem k zájemcům o práci, zákazníkům (protože i ty zajímá, kdo za Kentico stojí) nebo případným investorům. 

 • Typ úvazku: Plný úvazek
 • Forma: Ideálně z Brna s možností homeoffice
 • Jazyk: Angličtina na úrovni C1

Co budete dělat?

 • Budete hlasem Kentico směrem k veřejnosti – pomůžete nám ukázat, kdo za Kentico stojí, jaké máme hodnoty, proč je u nás skvělé pracovat, nebo jaké děláme CSR aktivity.
 • Zvládnete spravovat relevantní stránky na webu. Třeba sekci About Kentico nebo Jobs. Poradíte si s nastavením lead scoring, vyhrajete si s personalizací a dle smysluplných metrik vyhodnotíte, co dává smysl a co je třeba zkusit jinak. 
 • Pomůžete nám oslovit nové uchazeče. Třeba organizací zajímavých eventů či meetupů.
 • Ovládnete naše sociální sítě - budete mít pod palcem profily naší interní HR značky “Wanna love your job”. Aktuálně fungujeme na Facebooku, Instagramu a Linkedinu ale nebráníme se ani dalším sítím (třeba TikToku), pokud se tam obsah hodí.  
 • Budete se starat o naše CSR aktivity, které jsou oblíbenou součástí firemní kultury, a přicházet s nápady, kde by se dalo ještě pomoci. Nejde nám jen o odškrtnutí políčka “splněno”, chceme dělat to, co bude mít opravdu vliv, klidně celosvětově! Čas od času mrknete i na naši interní komunikaci – zda je srozumitelná a transparentní. Tým je pro nás nesmírně důležitý a chceme, aby u nás byli všichni v obraze. 
 • Kreativně se vyřádíte při přípravě reklamních předmětů, a to jak pro kolegy, tak pro potenciální uchazeče na veletrzích, jobfairech či HR eventech.

Jste to vy?

Hledáme někoho, kdo si Kentico zamiluje (nebo už ho milujete? :)) a bude ho prezentovat s opravdovým nadšením. Věříme, že je to základ, který musí být na této pozici znát. 

 • Rádi si s marketingem hrajete, nebojíte se nových trendů, ba je dokonce vyhledáváte, a stereotyp není nic pro vás. 
 • Zvládáte komunikaci v češtině i angličtině a nedělá vám problém napsat čtivý text.
 • Máte srdce na pravém místě, skvělý morální kompas a zároveň jste realisti a dokážete říct, co ještě smysl dává a co už je trochu moc. Spoustu CSR aktivit nedokážeme podložit tvrdými daty, ale děláme je proto, že nám dávají smysl.
 • Jste technicky zdatní a poradíte si s drobnými úpravami na webu - třeba s personalizací stránky nebo přidání lead scoringu. 
 • Jste z Brna a okolí, kde sídlí i jádro našeho týmu. Je to potřeba zejména kvůli různým akcím a eventům, které probíhají přímo u nás v kancelářích. Je dobré, abyste atmosféru zažívali na vlastní kůži (o snadnější přípravě fotek a videí ani nemluvě).

Proč vás to bude bavit?

Dáme vám hodně důvěry dělat si věci po svém a postupně si můžete vytvořit svůj menší tým. 

Na přístupu k zaměstnancům si zakládáme. Máme spoustu benefitů a dbáme na work-life balance. Věříme, že si Kentico zamilujete. A prezentovat něco, z čeho jste nadšení, jde už skoro samo, ne? 

Líbí se vám tato pozice? Tak se nám ozvěte, odepíšeme vždycky. Potkáme se v naší brněnské kanceláři, nebo online. A pokud to klapne, rádi vás přivítáme jako stálého člena týmu na plný úvazek.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Innovation Time

Innovation Time

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Multisport karta

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Neomezená dovolená

Neomezená dovolená

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte – ať už máte plný úvazek, nebo částečný. Všem nabízíme 5 týdnů dovolené a pokud vám nějaký ten den navíc chybí, můžete zažádat o další dovolenou.