Přejít na hlavní obsah

Creative Writer at Kentico Kontent

Baví vás psaní textů, technologie, a umíte k tomu skvěle anglicky? Budujte s námi komunikaci globálního SaaS produktu!

Co budete dělat?

Texty na web. Reklamy. Případové studie… Vyřádíte se na textech v různé formě, délce i tonalitě. A teď důležitá věc – to všechno v angličtině.

Naším produktem je Kentico Kontent, lídr na trhu Enterprise Content Management systémů. Posláním marketingového týmu je, aby se o našem headless CMS vědělo po celém světě. Tím, že k nám přivedeme potenciální zákazníky , naše práce zdaleka nekončí.

V této fázi dostanete příležitost zazářit právě vy – vystřihnete ta pravá slova, která náš produkt srozumitelně představí, a příběhy, pro které se zákazníci nadchnou. Proto hledáme kreativce, který má v rukávu bohatý slovník, vládne citem pro jazyk a dovede svůj text přizpůsobit cílovému publiku

Jaké texty budete psát?

A cokoli dalšího budeme potřebovat. Těšte se na pořádně pestrou práci!

Nebudete na to sami

Jsme globální tým, který má pod palcem veškeré marketingové funkce od produktového marketingu, přes developer relations až po demand generation. Jsou tu kolegové/kolegyně, kteří rozumí obsahové strategii, personalizaci a tržním výzkumům. Nechybí ani grafik či Web Developer. Zkrátka, budete mít oporu v celém marketingovém týmu a také příležitost od každého z nich se něco přiučit.

Nekonečným mítinkům nefandíme. Každé ráno se krátce všichni potkáme na daily a virtuálně se spojíme i s kolegy/němi v USA. Jsme mezinárodní tým, proto veškerá komunikace probíhá v angličtině. A potom už se vrhneme do práce. Pokud potřebujete cokoli konkrétního probrat, spojíte se přímo s kolegou/kolegyní, který/á to má na starost.

Už vám chystáme židli, ať už virtuální nebo v lepších časech i reálnou – u nás v kanceláři v centru Brna. Volba bude jen na vás.

Co od vás potřebujeme?

  • Angličtinu válíte na úrovni rodilé/ho mluvčí (úroveň C2).
  • Umíte tvořit zábavné texty, které mají šmrnc, ale i odbornější články zaměřené na technologie.
  • Máte skvělé komunikační schopnosti, cit pro jazyk a vypsanou ruku.
  • Orientujete se ve světě marketingu.
  • Máte blízký vztah k technologiím a schopnost porozumět tématům z oblasti CMS.
  • Dokážete si samostatně zorganizovat práci i čas, abyste zvládl/a i několik souběžných projektů
  • Pokud máte zkušenost s projektovým managementem, máte u nás rozhodně body navíc.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný nebo částečný úvazek.

S kým budete nejvíc spolupracovat?

Vojtěch Bořil

VP Growth & Marketing

Jozef Falis

Head of Demand Generation

Žaneta Stýblová

Creative Writer

Ondřej Polesný

Developer Evangelist

Ukázky naší práce

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

  • Vojtěch Bořil

    Kentico byla před roky jedna z mála českých firem, o které jsem si řekl, že bych pro ni fakt chtěl pracovat a trávit tam svůj čas. A to stále platí. Nejvíce si cením svobody, kterou tu máme. Nápady vítězí nad procesy a i proto je firma schopná tak rychle inovovat.

    Vojtěch Bořil, VP Growth & Marketing

Senior Recruiter

Jozef Falis