Přejít na hlavní obsah

CRO Specialist

Dokážete se strategicky dívat na zákaznická data, optimalizovat na jejich základě průchod klientů webem a ladit konverzní poměry?

Co budete dělat?

Stanete se součástí marketingového týmu zavedeného B2B SaaS produktu, který vyvíjíme v centru Brna pro enterprise zákazníky na celém světě – pracujeme s klienty jako britský Vogue, Univerzita v Oxfordu nebo AC Milan.

Hledáme posilu, která už má odžitou pěknou řádku projektů a dokáže analyzovat chování zákazníku na webu i v produktu pomocí dat. Čekají vás dvě zajímavé výzvy.

V první řadě budete řešit průchod zákazníka webem, kriticky zhodnotíte, jaký mají na další rozhodování enterprise klientů vliv dema nebo trialky. Na základě vašich analýz customer journey přizpůsobíme tak, aby zákazník jednotlivými fázemi nákupního procesu efektivně proplul.

A pak tu máme jeden dlouhodobý sen – datové propojení od první interakce s námi až po samotné chování v našem produktu Kentico Kontent. Co to v praxi znamená? Že díky vám zjistíme, jak k nám zákazník přišel, jak se jako firma chová při nákupu a naloďování, a jak nakonec náš produkt používá.

Počítáme s vámi do týmu dlouhodobě, vizi máme na léta dopředu. Pracovat u nás budete se špičkovými marketingovými a analytickými nástroji – Amplitude, Salesforce Pardot, GA, Semrush či Rollworks pro ABM.

S kým budete spolupracovat?

Jsme firma s 250+ zaměstnanci. Na kolegy, se kterými budete spolupracovat, ale vždy snadno dosáhnete bez ohledu na oddělení nebo šarži – na ty si tu nehrajeme.

Společně se Sales budete ladit průchod z dema do opportunity. Naučíme Vás rozumět našemu byznysu, dostanete šanci zkoušet a dlouhodobě testovat, co funguje a co ne.

Na základě vaší kritické analýzy dat budeme optimalizovat web tak, abychom zákazníky na jejich cestě účinně posouvali. Budete pomáhat kampaňovému týmu pochopit trendy a identifikovat silná a slabá místa na webu i u jednotlivých kampaní.

Spolupracovat budete s UXáky na mapování customer journey a vaše vstupy budou důležité pro strategické rozhodování na úrovni Marketing a Sales.

Poladit naše webové stránky vám pomůžou Web Developer a Graphic Designer, data poskytne Internal tým

  • Máte zkušenosti s online marketingem a webovou/produktovou analytikou.
  • Ovládáte s přehledem nástroje typu Google Analytics, SemRush nebo Amplitude.
  • Víte, jak na optimalizaci customer journey i konverzního poměru v marketing funnelu
  • Uvědomujete si, že SaaS B2B produktová péče není úplně totéž, co digital commerce.
  • Jste týmový/á hráč/ka. Pokud máte za sebou i vedení projektů, rozhodně vám to přinese plusové body.
  • Zaradujeme se, pokud se vyznáte v SEO a personalizaci webu, rozumíte marketingovým aktivitám a znáte základy UX
  • Jsme globální tým, takže vynikající angličtina je samozřejmostí.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Benefity

Služební cesty

Chcete si zkusit pracovat z naší pobočky v USA nebo se potkávat se zákazníky v Austrálii, Holandsku a UK?

Co říkají kolegové z týmu

  • Vojtěch Bořil

    Kentico byla před roky jedna z mála českých firem, o které jsem si řekl, že bych pro ni fakt chtěl pracovat a trávit tam svůj čas. A to stále platí. Nejvíce si cením svobody, kterou tu máme. Nápady vítězí nad procesy a i proto je firma schopná tak rychle inovovat.

    Vojtěch Bořil, VP Growth & Marketing

Na pohovoru se uvidíte s…

Vojta Bořil

VP Marketing at Kentico Kontent