Přejít na hlavní obsah

Growth Account Manager at Kentico Xperience

Budujte vztahy s našimi zákazníky a pomozte produktu expandovat v EMEA.

Xperience, špičkový hráč pro střední trh na poli platforem DXP, je vlajkovým produktem Kentico Software. Hledáme posilu do týmu, kterou zajímají potřeby, byznys modely i dlouhodobé plány a projekty našich zákazníků. Proč? Aby jim naše služby, které budete prodávat, pomohly k úspěchu. Protože pouze úspěšní zákazníci s námi zůstanou.  

Na této pozici dostanete na starost oblast od Latinské Ameriky po Rusko, od Norska až po Jižní Afriku. Pokud umíte přizpůsobit styl jednání rozličným kulturním prostředím, půjde vám prodej našeho řešení hladce.

Co budete dělat? 

Obchodovat, komunikovat a pomáhat našim zákazníkům. 

Co to konkrétně znamená? Pro zákazníky (ať už koncové klienty nebo partnerské digitální agentury) budete vytvářet nabídky řešení, pomocí kterých nejefektivněji dosáhnou cíle. Zaměříte se na rozvoj našich klientůcross-sell, přechod na vyšší licenční modely i využití Xperience pro jejich další projekty

Dokážete vysvětlit výhody předplatného, na které budete převádět z nynějších trvalých licencí také stávající zákazníky. Spočítáte ceny a odprezentujete produkt. 

Od klientů budete sbírat zpětnou vazbu a vytvářet následné rozvojové plány, aby potenciál Xperience využili na maximum. S klíčovými partnery se budete pravidelně scházet. Když to situace dovolí, občas za nimi vyrazíte i osobně. A všechno pečlivě zaznamenáte v našem interním CRM. 

S kým budete spolupracovat?

Kromě oddělení Sales, kterému šéfuje jeden z našich nejzkušenějších kolegů, Petr Klouda, hlavně s Customer Success. Sem spadají customer-success manažeři/manažerky, supporťáci i oddělení pro vzdělávání zákazníků. Společně s nimi budete naloďovat nové zákazníky a prodávat konzultační služby.

V úzkém kontaktu budete s našimi partnery, ti tvoří většinu klientské základny. Zpětnou vazbu, kterou od nich získáte, předáte dál produktovému týmu. 

Proč vás to bude bavit? 

Nudná rutina vás rozhodně nečeká. Objevíte rozličné kultury, přístupy i potřeby zákazníků. Nahlédnete pod pokličku zajímavých projektů a budete v úzkém kontaktu s klienty a digitálními agenturami napříč regionem EMEA.  

Dostanete příležitost proniknout do samého jádra firem, které využívají digitální technologie. Jde nám primárně o úspěch zákazníků. Budete navazovat úzkou spolupráci a budovat vztahy napříč klientskými organizacemi.

Nejsme žádný korporát, ale ani punkový start-up. Máme za sebou úspěšných 16 let, dobře nastavené procesy, cíle i hodnoty. K tomu dostanete velkou dávku svobody a prostor pro kreativitu – jak k cíli dojdeme, bude z velké míry záležet právě na vás. 

Jste to vy?

Máte za sebou pár let zkušeností na obchodní nebo projektové pozici ve firmě, která stejně jako my vyvíjí software, kombinuje přímý a channel prodej a pokrývá alespoň evropský trh. Možná jste Project Manager, Account Manager nebo obchodník/obchodnice a chcete se více zaměřit na potřeby zákazníků, nejen na prodej za každou cenu. 

  • Máte zkušenosti s prodejem softwarových/digitálních řešení.  
  • Pokud už jste si vyzkoušel/a spravovat portfolio zákazníků, kteří využívají platformy digital experience (DXP) nebo webové systémy pro správu obsahu (WCMS/CMS), mile nás překvapíte.
  • Umíte prioritizovat a přepínat mezi různými úkoly
  • K technologiím máte pozitivní vztah.  
  • Domluvíte se v pohodě s kýmkoli – od top manažerů/manažerek po agenturní partnery. 
  • Máte skvělé komunikační a prezentační dovednosti, levou zadní napíšete obchodní dokumentaci. 
  • To vše v angličtině, alespoň na úrovni C1.
  • Skvěle a rád/a spolupracujete napříč týmy i kulturami. 

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

Benefity

Benefity

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Benefity

Výuka angličtiny 

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Benefity

5 týdnů dovolené

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte 5 týdnů – ať už máte plný úvazek, nebo částečný.

Benefity

Volná pracovní doba

A když máte hotovo, jdete domů. Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů!

Benefity

Školení a certifikace

Proplácíme oborové specializace a Cambridge zkoušky z angličtiny. 

Benefity

Otcovská dovolená

Čerstvým tatínkům dopřejeme 2 týdny placeného volna.

Benefity

Pohodové pracovní prostředí

Psi, rybičky, fotbálek, sleeping boxy, …, dokonce i vlastní výčep. A nebojíme se ho použít!

Benefity

Use Your Friday Well

Pšššt, soustředíme se! V pátky neschůzkujeme a dopřáváme si klid na práci a vzdělávání. 

Benefity

Jóga dvakrát týdně

Nastartujte svůj den cvičením přímo v kancelářích.  

Benefity

Innovation Time

⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Benefity

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Matěj Bystřický

Senior Recruiter