Integration Developer

Chcete být součástí modernizace a integrovat nástroje třetích stran do zavedeného DXP řešení?

Kentico Xperience je úspěšný produkt, který si zaslouží komplexní modernizaci s využitím nejnovějších technologií. Nasloucháme zákazníkům a jejich potřebám. Proto jsme se zaměřili také na integrace, abychom s jejich pomocí ještě více rozšířili, co už naše řešení umí

Co budete dělat?

V nejbližší době se pustíme do vytváření silného engine, který bude využívat AI a ML. Zákazníkům pomůže automatizovat opakující se činnosti a nahradit je strojem. Co si pod tím představit? Tak třeba copywriter napíše článek. A náš produkt pro něj automaticky vyhledá v repozitáři vhodné obrázky na základě analýzy klíčových slov. Obrázky najde díky funkci „image recognition“ a navrhne je copíkovi pro daný článek. 

 • Datum nástupu: Ihned
 • Forma: Možnost práce z domu
 • Jazyk: EN B2

Veškeré úkoly vedeme v Jiře. Definujete si je společně s Product Ownery – co má každá jedna integrace přinést a jak ulehčí zákazníkům život. Určíte si priority a hurá do toho. Společně s vývojáři potom nástroj v rámci technical review doladíte.  

Zároveň dokážete vysvětlit kolegům z oddělení orientovaných na zákazníky, jak nově integrovaný nástroj plně využít a jakou hodnotu přináší.

S kým budete spolupracovat?

Především s Product Ownery, ti totiž znají potřeby zákazníků a obchodní hodnotu každé integrace. 

S CTO a Technical Leadery budete řešit technickou stránku integrace – specifikace, co má nově integrovaný nástroj dělat, jak má vypadat, jak fungovat v napojení na stávající produkt. Společně definujete Proof of Concept. S vývojáři/vývojářkami v jednotlivých týmech doladíte detaily samotné implementace. 

A pokud se integrace bude dotýkat uživatelského rozhraní? Pak se pobavíte s našimi UXáky

Až bude všechno hotovo, představíte nově integrovaný nástroj kolegům/kolegyním v Supportu a Technical Writers. Díky tomu budou správně komunikovat výhody řešení směrem k zákazníkům a budou připraveni podat jim v případě potřeby pomocnou ruku.

Co vás bude bavit?

Čeká vás rozmanitá práce, kde uvidíte rychle výsledky. Nejsme rigidní korporát, dostanete od nás velkou dávku důvěry a autonomii. I samotné projekty, obzvlášť v oblasti umělé inteligence a machine learning, budou fakt zajímavé. Plánujeme postupně vytvoření celého týmu Integration Development, pokud budete šikovný/á, dostanete šanci vést tento tým jako Technical Leader. 

Jste to vy?

Jste developer/ka? Ale také třeba supporťák/supporťačka s vývojářským základem, kterého/kterou zajímají potřeby zákazníků? Nebo jste doposud řešil/a integraci CRM? Nováčkům se budeme věnovat a pomůžeme, kde bude třeba. 

 • Rozumíte do hloubky principům fungování APIs
 • Umíte pracovat v .NET Core
 • Máte zkušenosti s vývojem webových aplikací
 • JavaScript máte v malíčku. 
 • Znalost C# a React.Js vám rozhodně přihraje body k dobru. 
 • Zvládnete suverénně v angličtině nastudovat dokumentaci a občas odprezentovat novinky Supportu (ideálně na úrovni B2).
 • Neostýcháte se zeptat, když vám něco není jasné, komunikaci s týmy zvládnete na jedničku. 
 • Nebojíte se pracovat samostatně na projektu od začátku do konce.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se a můžeme se sejít osobně nebo virtuálně. Pokud to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. Případně se můžeme domluvit i na částečném.

Modernizace Kentico Xperience

Kentico Connections 2020 | Dominik Pintér, Managing Director of Kentico Xperience

Nemáte čas kouknout na video? Máme pro vás na toto téma ještě rozhovor Dominka Pintéra a Tondy Moravce: Modernizujeme Kentico Xperience

Martin Hejtmánek

V Kentico jsem od počátku. I když jsme obrovsky vyrostli, zachovali jsme si přátelskou kulturu. Jsme transparentní a nebojíme se mluvit o věcech, které se nepovedly. I proto se dokážeme stále zlepšovat. To oceňuji.

Martin Hejtmánek, CTO

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Kamil Řezníček

Development Director, Kentico Xperience

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Neomezený počet Sick Days

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

5 týdnů dovolené

5 týdnů dovolené

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte 5 týdnů – ať už máte plný úvazek, nebo částečný.