Operations Project Manager

Zjednodušujte procesy, implementujte nové nástroje a zajišťujte podporu pro obchodníky z celého světa.

Operations v Kentico

Alfou a omegou našeho snažení je usnadňovat a zrychlovat práci našim obchodníkům – zajišťujeme, aby jednotlivé procesy byly přímočaré a efektivní. Zároveň dohlížíme na čistotu dat. Umíme najít problém i jeho řešení pro globální tým Sales, proto potřebujeme ovládat angličtinu a občas i umění diplomacie. Umíme také ocenit, že se nám věci mění pod rukama a my je můžeme ovlivnit.

Jsme malý tým, takže všichni se musíme orientovat alespoň trochu i v práci ostatních, abychom se mohli zastoupit. V prvních týdnech vás poctivě zaučíme a ukážeme všechna zákoutí práce a života firmy. Uděláme všechno proto, abyste ve své nové roli uspěl/a.

 • Typ úvazku: Full time
 • Datum nástupu: Straightaway
 • Jazyk: English C1

Jak bude vypadat váš den?

V pondělí se celý tým sejde (klidně i online), aby se domluvil, na čem kdo pracuje a co všechny čeká. Během týdne se pak ještě potkáme na Groomingu a Review, řešíme spolu technická zadání a rekapitulujeme dokončené úkoly. Vaším hlavním úkolem bude přijmout netechnická zadání, promyslet jejich řešení a připravit je pro vývojovou část týmu. Úkoly spravujeme ve společném backlogu. 

Chcete příklady?

Někdy to jsou věci, na které se musíme zaměřit přednostně – třeba příprava našich systémů na změny v ceníku, změny v teritoriích nebo zaškolení nového člena Sales. 

Jindy se věnujeme rozvojovým úkolům – například řešíme, jak zlepšovat a zjednodušovat procesy nebo jak sbíráme data o projektech zákazníků. Tady je potřeba o věcech kriticky přemýšlet, shromáždit si informace a nebát se dělat kvalifikovaná rozhodnutí.

Když se nám podaří nové zlepšení, postaráme se o jeho adopci v týmu – uspořádáme školení, přednášku, nebo sepíšeme podrobnou dokumentaci… Větší změny potom měříme a vyhodnocujeme.

S kým budete spolupracovat?

Náš tým tvoří dvě party – projektová, kam budete spadat i vy, a vývojová, které spravuje naše systémy, třeba právě CRM. 

Operations vede Martina, která navíc nastavuje objednávkové a fakturační procesy. Eliška má pod palcem úvodní a poprodejovou fázi obchodního procesu. Vedle nich se ještě potkáte s našimi developery a QA inženýrem. Spolu s vámi přijímáme také kolegu/kolegyni, jenž nám bude pomáhat s administrativou a každodenní operativou. Intenzivně solupracujeme s datovým týmem, ten má na starosti obchodní reporting. 

Dále spolupracujeme především se Sales. Zajišťujeme jim training a onboarding, podporu, materiály a zpětnou vazbu. S VP of Global Sales potom konzultujeme, jak uvést obchodní strategii, priority apod. do praxe.

Na zlepšování současných a zavádění nových procesů spolupracujeme s dalšími odděleními napříč firmou, třeba s marketingem, HR nebo produktovým týmem.  

Jste to vy?

Dobře znáte interní procesy a jejich výzvy. Možná jste pracoval/a v SSC či v IT pobočce větší zahraniční firmy. Budeme rádi, když přinesete do týmu nový pohled.

 • Máte pozitivní vztah k technologiím.

 • Pokud už jste pracoval/a se CRM a máte chuť prohlubovat si zkušenosti, jsou to body k dobru. V Kentico používáme Dynamics 365.

 • Kromě češtiny ovládáte i angličtinu (na úrovni C1)

 • Plánujete, prioritizujete, testujete si scénáře i hotová řešení.

 • Zákazník je pro vás na prvním místě, jste proaktivní.

 • Umíte se na věc podívat kriticky.

 • Mile nás překvapíte zkušeností v SaaS byznysu.

 • Zdatně komunikujete a nebojíte si říct o pomoc.

 • Uvítáte rozmanitou práci a možnost pracovat na sobě. 

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Tak se ozvěte! Domluvíme si schůzku u nás v kancelářích v centru Brna nebo online. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. 

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Martina Dvořáčková

Head of Operations
LinkedIn

Michal Vrána

Technical Leader

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

5 týdnů dovolené

5 týdnů dovolené

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte 5 týdnů – ať už máte plný úvazek, nebo částečný.

Multisport karta

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Neomezený počet Sick Days

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Podobné pozice

Data Analyst

Hledáme posilu, která nám pomůže dělat kvalifikovaná rozhodnutí pomocí dat.

Operations Administrator

Do týmu hledáme pravou ruku pro obchodníky z celého světa, kterým pomáháme dělat práci efektivněji.

Technical Training Specialist

C#, MVC, angličtina. Ovládáte tyto tři věci? Pak určitě čtěte dál!