Přejít na hlavní obsah

Partner Program Coordinator at Kentico Xperience

Budete v obchodním týmu rozvíjet partnerský program a portál.

Právě přetváříme celý partnerský program. Ten je páteří naší spolupráce s digitálními agenturami, které staví své projekty na Kentico Xperience. Hledáme posilu – skvělého komunikátora, který bude k ruce partnerům po celém světě. A k tomu má chuť partnerský program neustále zlepšovat a měnit tak, aby dobře odrážel naše obchodní cíle a strategii. 

Dostanete příležitost spoustu věcí nastavit, měřit a vyhodnocovat způsobem, jaký si sám/sama zvolíte. 

Pracovat můžete přímo v kancelářích v centru Brna nebo vzdáleně – stačí, když se s týmem sejdete osobně 1–2× týdně.

Co budete dělat? 

Budete zprostředkovatelem/zprostředkovatelkou změn. Stanete se proaktivním styčným bodem v partnerském programu – budete koordinovat informace, zadání i jednotlivé hráče tak, aby všechny aspekty programu šlapaly jak hodinky. 

Komunikace bude jádrem vaší práce. Budete odpovídat na e-mailové dotazy našich obchodníků i partnerů, občas si s nimi zatelefonujete. Pracujeme v mezinárodním týmu a zákazníci jsou rozeseti po celém světě, proto to bez skvělé angličtiny nepůjde.

Ve zbylém čase se budete věnovat vylepšování partnerského portálu, rozvojovým projektům nebo třeba úpravám dokumentace. Když se v Xperience chystají komplexnější změny v produktu nebo obchodní strategii, sestavíte pracovní skupinu a společně vymyslíte, jak novinky propsat do partnerského programu tak, aby byl v harmonii s cíli firmy, divize Xperience i obchodu.

S kým budete spolupracovat? 

Budete součástí globálního týmu Sales a spolupracovat přímo s jeho šéfem Petrem. Společně budete vymýšlet, jak partnerský program strategicky posouvat. Obchodníci se na vás také budou pravidelně obracet s dotazy k partnerskému programu a portálu.  

Pokud při pravidelné komunikaci zjistíte, že některým informacím opakovaně nerozumí kolegové ve firmě nebo partneři, předáte poznatky ostatním oddělením. Marketing nebo Customer Education se už postarají, aby byly dokonale pochopitelné. Markeťákům budete také pravidelně poskytovat podklady, na základě kterých budou tvořit obsah. 

S Interním týmem budete spolupracovat na úpravách stávajících a zavádění nových nástrojů v partnerském portálu nebo CRM. Je skvělé, že se technologií nebojíte, protože budete schopen/schopna vytvořit i návrhy pro technická řešení. A co nebudete umět, doučíme vás

Občas budete zprostředkovávat informace také oddělením Product Management, Consulting, Technical Support nebo Customer Education

Jste to vy?

Možná jste doposud řídil/a projekty a/nebo nová řešení v oddělení Sales nebo Marketingu v menší firmě a chcete se posunout dál. Ideálně se pohybujete v prostředí IT, kde komunikujete se zákazníky anglicky.  

 • Komunikace je vaší silnou stránkou – dokážete trpělivě vysvětlit komplexní problém i zákazníkovi, který má zrovna špatný den. 
 • Máte zkušenosti s podporou klientů, nejlépe zahraničních. 
 • Angličtinu ovládáte slovem i písmem (alespoň na úrovni C1).
 • Problémy řešíte proaktivně, stále hledáte možnosti zlepšení. 
 • Určitě se vám bude hodit zkušenost se CRM a/nebo portály
 • Technologie vás baví a rád/a se naučíte nové věci.
 • K práci přistupujete systematicky a dokážete si vše perfektně zorganizovat

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

Benefity

Benefity

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Benefity

Výuka angličtiny 

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Benefity

5 týdnů dovolené

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte 5 týdnů – ať už máte plný úvazek, nebo částečný.

Benefity

Volná pracovní doba

A když máte hotovo, jdete domů. Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů!

Benefity

Školení a certifikace

Proplácíme oborové specializace a Cambridge zkoušky z angličtiny. 

Benefity

Otcovská dovolená

Čerstvým tatínkům dopřejeme 2 týdny placeného volna.

Benefity

Pohodové pracovní prostředí

Psi, rybičky, fotbálek, sleeping boxy, …, dokonce i vlastní výčep. A nebojíme se ho použít!

Benefity

Use Your Friday Well

Pšššt, soustředíme se! V pátky neschůzkujeme a dopřáváme si klid na práci a vzdělávání. 

Benefity

Jóga dvakrát týdně

Nastartujte svůj den cvičením přímo v kancelářích.  

Benefity

Innovation Time

⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Benefity

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

 • Michaela Šebestová

  Na práci v Sales Operations mě nejvíc baví široký záběr – modernizujeme partnerský program, měníme obchodní nápady v realitu nebo tvoříme reporty, které nám pomáhají posouvat dopředu náš byznys. Stejně důležitá součást naší role je i každodenní podpora obchodníků, kterým tak obrovsky usnadňujeme práci. U nás se nemusíte bát, že budete dělat něco do šuplíku. Naopak. Zpětnou vazbu a výsledky naší práce vidíme hned.

  Michaela Šebestová, Sales Operation Leader

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Matěj Bystřický

Senior Recruiter

Michaela Šebestová

Sales Operations Leader