Přejít na hlavní obsah

Praxe v Kentico

Baví vás programování a chcete se stát vývojářem? Chybí vám praktické zkušenosti? Nespoléhejte jen na školu, pojďte je získat na praxi v Kentico Software.

Co budete dělat? 

Podílet se na vývoji skutečného produktu Kentico Xperience a sbírat praktické zkušenosti potřebné pro práci full-stack vývojáře. 

Jak to vypadá v praxi? 

Na 4 - 5 měsíců se stanete součástí malého vývojového týmu, který funguje agilně v měsíčních sprintech. Celý program se dělí do dvou částí: 

 1. Osvojení technologií, se kterými pracujeme (1–2 týdny budete s námi v brněnských kancelářích) 
 2. Práce na reálném produktu Kentico Xperience (zbytek času se můžete připojit z domova) 

Pracovat budete pod vedením zkušených vývojářů z Kentico. Tito mentoři se s vámi podělí o všechna svá tajemství, abyste se naučili psát udržovatelný kód a dokázali si jej správně otestovat.

A pokud nás vzájemná spolupráce bude bavit, můžete se do našeho vývojového týmu přidat už nastálo. 

Co se u nás naučíte?

 • JavaScript a moderní frameworky (např. ReactJS) 
 • Backendové technologie od společnosti Microsoft, .NET nebo .NET Core framework a C#
 • Tvorbu automatizovaných testů
 • Principy agilního vývoje a Scrumu 
 • Práci v týmu a měkké dovednosti

... a spoustu dalšího! 

Budeme si rozumět? 

Praxe v Kentico  je určena především studentům a studentkám informatiky, ideálně magisterského stupně, kteří nám mohou věnovat přibližně 20 hodin týdně. Máte už za sebou nějaký projekt? Znáte alespoň jeden objektově orientovaný jazyk a webové technologie vám nejsou úplně cizí? Dokážete přečíst cizí kód? Domluvíte se bez problému v angličtině? V tom případě vás chceme poznat! 

O nás

Jsme brněnská IT firma. Máme jednoho šéfa, který nezapomněl programovat. Manažery, kteří se na svá místa poctivě propracovali. Vzdělávame se, pořád něco objevujeme a baví nás pracovat na užitečných projektech. Ať už je to třeba sázení stromů pro dobrou věc nebo přednášky pro veřejnost. 


Zajímá vás více?

Benefity

Benefity

Intenzivní mentoring  

Naši zkušení mentoři mají čas se vám individuálně věnovat. Díky tomu budete dělat rychlé pokroky. 

Benefity

Pohodové pracovní prostředí

Čeká vás útulná kancelář, pohodová atmosféra a malý vývojový tým.  

Benefity

Možnost získat práci

Pokud budou obě strany spokojené, můžete se po skončení praxe přidat do některého z vývojových týmů už nastálo. 

Co říkají kolegové z týmu

 • Juraj Bielik

  V Kentico Academy jsem chtěl získat praktické zkušenosti. Šel jsem do toho s tím, že jsem vystudoval některé předměty o programování, ale mimo to jsem se moc nerozvíjel. Zkušenosti na úrovni školních projektů však stačily na to, aby mě do Kentico Academy přijali. Během roku jsem se toho spoustu naučil a musím říct, že i samotné programování mě teď čím dál víc baví. 

  Juraj Bielik, Developer

 • Zuzana Sojčíková

  Kentico jsem sledovala dlouho. Chodila jsem na workshopy a další akce a do té firmy jsem se zamilovala. Pak jsem dostala šanci pracovat v Kentico na vylepšování kódu v cloudovém týmu a napsat u nich diplomku. A ještě o tom produktu vyprávět v Kentico Academy.

  Zuzana Sojčíková, Technical Leader

 • Petr Svirák

  V Kentico Academy můžeme studentům předávat znalosti, které jako vývojáři budou potřebovat ve své profesní kariéře. Je opravdu dobrý pocit vidět, jak se postupně zlepšují a dělají obrovské pokroky. 

  Petr Svirák, Technical Leader

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Kamil Řezníček

Development Director

Matěj Bystřický

Senior Recruiter