Přejít na hlavní obsah

Product Marketing Manager

Vybírejte a formulujte ta správná sdělení, která představí náš produkt
zákazníkům a udrží nás na špičce.

Co budete dělat?

Sledujte trh, naslouchejte zákazníkům a ve spolupráci s naším produktovým týmem směrujte budoucnost Kentico.

Našim produktům Kentico EMS a Kentico Cloud se skvěle daří. Ukazují to nejen ohlasy zákazníků, ale také reporty uznávaných výzkumných společností. Trh a konkurence ale nikdy nespí, proto i my neustále přicházíme s novými funkcionalitami, které naši zákazníci ocení. Příští rok bude v tomto ohledu plný změn a výzev. Proto hledáme Product Marketing Managera, který se stane expertem na Kentico EMS, pomůže nám porozumět uživatelům a zaměří se na positioning produktu.

Čekají vás výzkumy, plánování i tvorba obsahu

Budete odborníkem, který se skvěle orientuje ve funkcionalitách a výhodách našeho produktu, rozumí zákazníkům i trhu a své znalosti dokáže uplatňovat (nejen) v oblasti marketingu. I když budete sdílet kancelář s marketingovým týmem, budete úzce spolupracovat i s produktovým a obchodním oddělením.

Co přesně to znamená?

  1. Často povedete uživatelské výzkumy, při kterých získáte ty nejcennější informace – potřeby a obavy zákazníků.
  2. Budete sledovat vývoj trhu i technologické novinky a pravidelně dělat průzkumy konkurence. Cílem bude určovat jedinečné benefity našeho produktu, kterými se odliší od ostatních a dokáže zaujmout zákazníky.
  3. Data z výzkumů budete analyzovat a poté diskutovat a sdílet s produktovým a obchodním oddělením. Využijí je při návrzích nových funkcionalit i při komunikaci se zákazníky. Pro vás budou důležitá kvůli positioningu produktu.
  4. Marketingový tým bude na základě positioningu a unikátních benefitů produktu stavět kampaně a budete společně určovat, jaká sdělení a témata komunikovat v konkrétních kanálech.
  5. Příležitostně budete obsah sami tvořit. Především technický a úzce zaměřený na Kentico EMS. Může jít o články, obsah pro naši demo stránku, různé tištěné i online materiály.

Co pro tuto práci potřebujete?

  • Přehled o situaci na trhu a porozumění náročnějším tématům v oblasti CMS řešení.
  • Zájem o technologie a chuť neustále se učit něco nového.
  • Vzdělání nebo pracovní zkušenosti v oboru IT a v marketingu.
  • Schopnost porozumět benefitům produktu a dokázat je srozumitelně představit laikovi i technicky zdatnému člověku – ústně i písemně.
  • Samostatnost při plánování, analýzách a vedení výzkumů, ale i chuť pracovat v týmu, předávat mu své znalosti a společně tvořit obsah.
  • Angličtinu na úrovni C2 – využijete ji každý den.

Máte zájem a chcete se dozvědět víc přímo od nás?

Senior Recruiter

Stephen Griffin

VP Marketing - Kentico EMS

Dana Toušová

Director of Demand Generation and Channel Marketing