Product Manager at Kentico Xperience

Identifikujte spolu s produkťáky potřeby a problémy našich zákazníků a přetavte je do změn v produktu.

Stojíme na startovní čáře velkých investic a hledáme posilu, která nám pomůže vystavět nové projekty od základního kamene – ať už se jedná o SaaS řešení nebo Kentico Xperience Odyssey. Dostanete šanci věci spolu s námi vymýšlet a ovlivňovat strategii. A od samého počátku uvidíte změny, které jste do produktu přinesl/a.

  • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
  • Datum nástupu: Ihned
  • Forma: Možnost práce z domu
  • Jazyk: EN C1

Co budete dělat.

Pomůžete vývojářským týmům podívat se na produkt byznysovýma očima tak, aby řešení, která navrhují, ladila s dlouhodobými cíli firmy i potřebami klientů. Budete developerům pravidelně předávat zpětnou vazbu od zákazníků a zajišťovat, že jejich práce dává smysl.

Společně s produkťáky prioritizujete, co se bude dělat. Vaším úkolem pak bude vymyslet, jak se to provede. Víme o hromadě věcí, o které produkt vylepšíme. A teď potřebujeme někoho šikovného, kdo dokáže každý problém poctivě promyslet a přijít s nejlepším možným řešením.

S kým budete spolupracovat.

Budete spolupracovat s týmem Product Management a přímo spadat pod našeho VP Product, Matěje Štefánika. Stanete se nedílnou součástí všech strategických rozhovorů a při rozhodování na vaše argumenty budou brát kolegové a kolegyně zřetel.

Spolupracovat budete vedle produkťáků s oddělením UX a s developmentem – především se Solution Architekty. Jakmile se domluvíte společně nad roadmapou na prioritách, dostanete v řešení velkou autonomii

Hodně času strávíte také s kolegy/kolegyněmi z marketingu a obchodu

A zpětnou vazbu budete získávat od našich partnerů a koncových zákazníků.

Jste to vy.

Nemusíte být nutně vývojář/ka, ale developmentu byste měl/a trochu rozumět, stejně jako terminologii webového vývoje. Možná pracujete na podobné pozici (třeba jako Technical Product Manager) v jiné firmě, nebo jste byznysově zaměřený/á vývojář/ka, který/á se rozhodl/a otočit kariérním kormidlem.

  • Jste technický typ, ideálně se zkušeností s vývojem webových aplikací
  • Plynule se slovem i písmem domluvíte anglicky (úroveň C1)
  • Agilní principy vývoje vám jsou blízké.
  • Skvěle komunikujete a jste týmový/á hráč/ka.
  • Přemýšlíte analyticky a máte smysl pro pořádek, umíte zorganizovat práci sobě i ostatním.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek – klidně v remote režimu.

Antonín Moravec

Startup je rodinka, všichni se mají rádi, i když jim to nejde. Korporát je parlament se spoustou tajemníků a výborů, každý si hájí svou pozici. A Kentico je sportovní tým – máme se rádi, ale když tě sport nebaví nebo nechceš střílet góly, nezapadneš.

Antonín Moravec, Managing Director of Kentico Xperience

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Senior Recruiter
matejb@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích.

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte 5 týdnů – ať už máte plný úvazek, nebo částečný.