QA Lead

Dohlížejte na kvalitu našeho produktu i procesů, které k ní vedou.

V Kentico dbáme na kvalitu kódu, celý prochází code review. Co můžeme, automatizujeme. Jednotliví QA Engineers pracují přímo ve vývojových týmech a testují. A my k nim teď hledáme seniorní posilu, která celý tým zaštítí, pomůže mu růst, podělí se s ním o své hluboké znalosti v oboru a ukáže nové cesty, jak zajistit testování kvality produktu.

Co budete dělat?

Rozkročíte se mezi tři oblasti: research, vývoj a mentoring. Co si pod tím představit?

  • Typ úvazku: Full time
  • Datum nástupu: Straightaway

Budete posouvat kolegy a kolegyně v QA týmu, rozumět tomu, jak pracují, a sbírat od nich feedback k produktu a vývoji. Na základě feedbacku od QAs i developerů potom dokážete identifikovat a odstraňovat kritická místa.

Definujete QA strategii a budete se aktivně podílet na jejím zavedení do praxe. Žádný strach, nebudete jen sepisovat postupy do dokumentů, sám/sama se zapojíte do implementace automatizace. 

Nezaujatým okem zrevidujete naše automatizované testy. Dlouhodobě a systematicky budete trackovat, jak se produkt kvalitativně mění v čase. Vezmete si na starost reporty, díky kterým společně uvidíme, co funguje a na čem zapracovat. Na základě těchto informací potom budeme produkt i procesy systematicky vylepšovat.

S kým budete spolupracovat?

Kolegům a kolegyním z QA týmu budete předávat know-how a společně implementujete vaši strategii. Napříč firmou dokážete vysvětlovat, kam se QA posouvá, co a proč chcete měnit a jakých výsledků tím chcete dosáhnout. 

Pokud odhalíte opakující se chybu ve vývoji, dáte developmentu zpětnou vazbu a společně vymyslíte řešení, jak se problému příště vyvarovat. 

S DevOps se budete bavit o prostředí, v kterých v Kentico běží automatizační procesy. Někdy na tyto kolegy/ně můžete nominovat úkoly, které QAs usnadní práci. 

S architekty budete spolupracovat na tvorbě strategie. 

Proč vás to bude bavit?

Dostanete velkou odpovědnost, ale také velkou svobodu. Hledáte komplexní výzvu, do které se můžete ponořit a plně se na ní realizovat? Pokud vás baví autonomní řešení náročných výzev, u kterých nejste svázaný/svázaná striktním zadáním, je tohle práce pro vás. Hledáme člověka, který si projekt vezme za svůj a aktivně ho posune dopředu – rovnocenného parťáka/parťačku, které nebudeme muset vést za ruku. Naopak, on/a pomůže růst ostatním.

Jste to vy?

Pravděpodobně už pracujete v IT firmě na podobném místě. Možná jste seniorní tester/ka nebo vývojář/ka, ale na stávající pozici nemůžete naplnit své ambice. Chcete věci vzít do vlastních rukou a posunout je dopředu. 

  • Dobře se orientujete ve webových technologiích a máte zkušenosti s vývojem v backendu (c#, ASP.NET Core) i frontendu (React, TypeScript). 
  • Máte zkušenosti s automatizovaným testováním (TestCafe, Playwright, ...)
  • Rozumíte fungování QA standardů a procesů, dokážete je efektivně nastavovat
  • Skvěle komunikujete napříč týmy
  • Umíte vést lidi a technicky je rozvíjet v oblasti QA
  • Dokážete samostatně dovést projekt do cíle
  • K problémům přistupujete proaktivně

Myslíte, že jsme to vás to pravé? Tak se ozvěte. Potkáme se v našich kancelářích v centru Brna nebo online. A pokud to oboustranně klapne, rádi vás v týmu uvítáme na plný úvazek.

Pokud chcete prozkoumat svět a práci našich QA Engineers, přečtěte si rozhovor s dvěma z nich zde. 

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Marek Fešar

Principal Technical Leader

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Innovation Time

Innovation Time

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Neomezený počet Sick Days

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Volná pracovní doba

Volná pracovní doba

A když máte hotovo, jdete domů. Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů!

Podobné pozice

.NET Developer

Máte zkušenosti a rádi získáváte nové? Hledáme vývojáře našeho webového frameworku.

DevOps Engineer

Raději něco týden automatizujete, než byste to dělali 5 minut ručně? Skriptování Vám není cizí? První, co se Vám vybaví pod slovem "cloud", jsou Linux nebo Windows servery? 

QA Engineer

Umíte číst v kódu a rádi vychytáváte chyby? Pátrejte po nich s pomocí automatizovaných i manuálních testů!