RevOps Salesforce Administrator

Vemte si pod křídla chod Salesforce CRM a podpořte tak úspěch marketingu, obchodu a péče o zákazníka.

Salesforce CRM je jeden z našich klíčových systémů, chceme ho využít na 100 %. Jeho nastavování a průběžná optimalizace se tak stanou vaším denním chlebem. Tato pozice má přesah do několika disciplín – marketingu, obchodu, customer success i analytiky. Není ale technická, programování vás nečeká. Budete kombinovat data a systémy. Podíváte se do samých základů byznysu globální softwarové firmy.

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Datum nástupu: Ihned
  • Forma: Možnost práce z domu
  • Jazyk: EN B2

Co budete dělat?

Nebudete jen čekat na zadání shora, aktivně se budete stýkat s klíčovými uživateli systému ve firmě. Zjistíte od nich, co funguje a co méně. Bude se vám hodit umění naslouchat, pochopit a s úsměvem poradit. Na základě jejich zpětné vazby a potřeb budete aktivně Salesforce posunovat kupředu. Pod rukama vám tak budou vznikat nejlepší možné procesy, do kterých se zapojují interní uživatelé s přímým dopadem na naše zákazníky.

Pracujeme agilně. V týmu Revenue Operations se každé ráno krátce sejdeme a sladíme. Pravidelně také plánujeme a společně se díváme, co se za poslední měsíc povedlo. Pětinu pracovní doby věnujeme inovacím, takže žádný strach, dostanete prostor doplňovat si pravidelně vzdělání

S kým budete spolupracovat?

V týmu RevOps budete jednotlivá zadání a postupy konzultovat s Adamem, vedoucím týmu. Michal vám pomůže se sběrem dat v systému a zajištěním jejich validity. Společně s Radkem budete přenastavovat systém tak, aby obchodní tým mohl pracovat co nejefektivněji.

Z marketingu se budete nejčastěji setkávat s Jožem nad úpravami a vylepšováním integrace CRM a marketingových nástrojů. Na fungování CRM se zaměříte také s obchodníky. Oddělení Customer Success zase pomůžete s centralizací zákaznických dat.

Potkávat budete spoustu zajímavých lidí, kteří si navzájem vycházejí vstříc a pomáhají si.

Proč vás to bude bavit?

Protože vaše práce bude mít okamžitý a viditelný dopad na fungování hned několika oddělení v globální firmě. Dáme vám volnou ruku, sám/sama si stanovíte, jak dojít k cíli.

Nováčky poctivě naloďujeme a i po skončení onboardingu nabízíme stálou možnost vzdělávat se, získávat oficiální certifikace a konzultovat s profesionály a profesionálkami v oboru.

A pokud budete chtít růst dál? Žádný problém. V této pozici k tomu získáte skvělý základ, detailně proniknete do fungování klíčových týmů zajišťujících prodej, marketing i komunikaci se zákazníky.

Třeba nyní pracujete v produktovém managementu nebo jako konzultant/ka implementace softwaru v IT. Vlastně můžete zastávat jakoukoli pozici v softwarové firmě, která má na starosti „operations“. Pokud máte už zkušenosti se CRM a/nebo fungováním komerčních týmů, samotný Salesforce vám rádi pomůžeme ovládnout.

  • Není vám cizí administrace Salesforce CRM nebo jiného podobného systému (např. Dynamics CRM nebo Hubspot).

  • Ovládáte základy databází a relační schéma

  • Angličtinu umíte alespoň na úrovni B2, abyste mohl/a vést dokumentaci.

  • Přemýšlíte logicky a strukturovaně.

  • Jste pečlivý/á a dotahujete věci do konce.

  • Kolegové a kolegyně se na vás mohou spolehnout.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Adam Hejna

Revenue Operations Leader

Senior Recruiter
matejb@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.