Přejít na hlavní obsah

RevOps Technology Leader at Kentico Kontent

Vylepšujte nastavení všech systémů, které zajišťují práci marketingu, obchodu a péče o zákazníka.

V SaaS světě je koncept Revenue Operations na vzestupu. Díky tomuto oddělení jsou totiž všechny role, které mají blízko ke klientům (marketing, obchodníci, péče o zákazníky i produkťáci) propojené a synchronizované. Pracují se stejnými daty a dívají se na problémy společně. Vaším úkolem bude promítnout tuto spolupráci do nástrojů, které všechna tato oddělení používají.

Naše firma roste, a proto se zvyšují i požadavky na perfektní fungování celého komplexního systému.

Co budete dělat?

Vaším úkolem bude přetvářet, nastavovat a optimalizovat náš Revenue Opearations Technology Stack (tj. systémy na správu dat a informací), do takové podoby, aby akceleroval růst prodeje našeho produktu Kentico Kontent

Nemusíte být zrovna vývojář/ka, nastavovat budete přes uživatelská rozhraní. Technické zázemí je ale potřeba, abyste se v systémech dokázal/a dobře orientovat a chápal/a dobře principy a souvislosti.

Budete studovat dokumentaci a monitorovat výkonnost každého ze systémů. Náš technologický stack budete stále ladit. Víme, že je to široká oblast, dáme vám prostor, abyste se v problematice průběžně vzdělával/a

Všechno musí být perfektně propojené, proto se pravidelně budete setkávat s šéfy oddělení, která se systémy pracují. Další projektové schůzky se zas budou týkat hlavních rozvojových aktivit.

S kým budete spolupracovat?

Šéfovat vám bude Adam. Budete spolu konzultovat zadání úkolů a jejich pokrok. S Radkem (náš Sales Excellence Manager) budete ladit systém tak, aby maximálně zvyšoval efektivitu práce obchodního týmu. Data Leader zase zajišťuje sběr dat v systému a jejich validitu.

Kromě kolegů a kolegyň z RevOps týmu se pravidelně budete potkávat také s lidmi z ostatních oddělení. S Demand Generation lídrem z marketingu, Excellence manažerem ze sales a zástupci Customer Success budete vylepšovat fungování CRM a jeho integraci s dalšími nástroji, které tyto týmy využívají.

Proč vás to bude bavit?

Na této pozici nahlédnete za oponu fungování softwarového byznysu. Budete pracovat s daty, systémy a procesy, které ovlivňují celou firmu. Vaše práce má tak velký přesah jak do byznysové roviny (Marketing, Sales, Customer Success, Product Management), tak do té technologické (Admin, Analyst, Developer). Získáte velkou autonomii a také příležitost pracovat se špičkovými technologiemi, v rámci kterých budete mít možnost získat mezinárodně platné certifikace:

  • Salesforce CRM + Pardot MAP
  • Intercom
  • ChurnZero
  • Microsoft PowerBI + MS SQL
  • Microsoft Power Platform
  • GitHub
  • Amplitude
  • Productboard

Možná teď pracujete v Project Managementu nebo jako konzultant/ka v oblasti IT. Nebo na jakékoli operativní či provozně-manažerské pozici v softwarové firmě. Chcete se stát expertem/expertkou na produkty nejvýznamnějších firem a detailně pochopit fungování týmů v oblasti revenue. A také máte chuť osobně i profesně raketově růst spolu s globální firmou.

  • Chápete základy IT a algoritmizace
  • Plynule se domluvíte anglicky (alespoň na úrovni B2).
  • Skvěle komunikujete, ať už o abstraktních vizích nebo o detailním řešení konkrétního problému.
  • Alespoň na základní úrovni rozumíte databázím a některému z dotazovacích jazyků
  • Jste Salesforce Certified Administrator nebo máte pár let zkušeností s konfigurací nějakého SaaS CRM.
  • Umíte bezpečně zorganizovat sám/sama sebe, tým i projekt.
  • Myslíte analyticky
  • Jste pečlivý/á a dotahujete věci do úspěšného konce.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

  • Zbyšek Němec

    Každý se tu rozvíjí v tom, co ho zajímá a baví. Já jsem si úplně přirozeně prošel 5 různými pozicemi. Začínal jsem na supportu, pokračoval jako vývojář, Scrum Master a postupně jsem se propracoval až na šéfa vývoje. Dnes mám na starost 100+ lidí – vývojáře, testery a devops engineery.

    Zbyšek Němec, VP Engineering, Kentico Kontent

Senior Recruiter

Adam Hejna

Sales Operations Manager