Security Engineer

Zajišťujte bezpečnost produktu – od návrhu nových funkcionalit po hledání chyb v existujícím řešení.

V Kentico dbáme na bezpečnost, proto nyní stavíme týmy dedikovaných specialistů.

Xperience je zavedený produkt, který nyní prochází komplexní modernizací – kompletním redesignem z pohledu architektury. Dostanete díky tomu příležitost ovlivnit bezpečnost tohoto řešení od píky.  

Co budete dělat?

Pravidelně se budete účastnit plánovacích mítinků a pomůžete navrhovat jednotlivé prvky tak, aby plnily bezpečnostní standardy. Budete součástí přípravy prototypů.

Jakmile funkcionalitu implementujeme, provedete u ní security review. Pravidelně realizujete také penetrační testy Xperience.

 • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
 • Datum nástupu: Ihned
 • Forma: Work from home possible
 • Jazyk: EN B2

Pokud zákazník nahlásí bezpečnostní problém, analyzujete ho a definujete požadavky pro developery, kteří ho s vaší pomocí odstraní.  

Momentálně pracujeme samozřejmě z domova, částečný home office je ale možný i po návratu světa „do normálu“. Kolegové budou většinu času v kanceláři a bude fajn, když se k nim na 2–3 dny v týdnu připojíte, alespoň než se pořádně zajedete.

Pokud v budoucnosti zatoužíte posunout se profesně dál, můžete se jednou zaměřit na vizi a strategické cíle v oblasti produktové bezpečnosti v pozici Security Specialist. 

S kým budete spolupracovat?

Šéfovat vám bude Jurajko. Spolu s ním a kolegou Matějem budete tvořit nerozlučnou trojici. 

S vývojáři v Kentico Xperience budete řešit veškeré bezpečnostní aspekty jednotlivých funkcionalit i produktu jako celku. Chcete dokonale porozumět kontextu, budete proto pravidelně rotovat po developerských týmech, abyste vždy mezi prvními věděl/a, co řeší za výzvy. 

Co vás na téhle práci bude extra bavit?

Protože šijeme Xperience nový kabátek, nebudete se muset učit celé robustní řešení. Naopak, zanecháte svůj otisk na nové verzi – budete se podílet na jejím developmentu, a tak pro vás samotný vývoj bude zároveň poctivým onboardingem. 

Od 1. 7. 2022 je náš produkt, Xperience by Kentico, dostupný také jako platforma SaaS. Díky tomu vám dáme příležitost osahat si výzvy z cloudového světa – security nejen produktu, ale i infrastruktury

Prostě dostanete ohromnou možnost seberealizace.   

Jste to vy?

Jestli bezpečností žijete non-stop, zapadnete skvěle do našeho týmu security nadšenců. Pokud ještě nejste kovaný/á securiťák/securiťačka, nebudete v tom sám/sama. Kolegové vás zaučí a když nebudete vědět, kudy kam, podají vám pomocnou ruku. Třeba jste motivovaný/á student/ka v posledním ročníku nebo juniorní developer/ka. Nebo třeba QA Engineer, který/á se chce kariérně posunout. Nejdůležitější je, abyste měl/a zájem dál se v oboru posouvat.

 • Ve vývoji v .NET Core jste jako ryba ve vodě.
 • OWASP metodologii máte v malíčku.
 • Máte také zkušenost s React.Js
 • Osahal/a jste si C#
 • V angličtině saháte po úrovni B2 a plánujete se dál zlepšovat. 
 • Znalostí komponent infrastruktury Azure získáte body k dobru. 
 • Umíte pracovat v týmu i samostatně.
 • Nejste žádný morous a svá řešení zvládnete prezentovat developmentu i supportu. 

Zaujali jsme vás? Ozvěte se a můžeme se sejít osobně nebo virtuálně. Pokud to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. Případně se můžeme domluvit i na částečném.

Ukázky naší práce

Přečtěte si například Jurajovy články o tom:

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Juraj Komloši

CIO

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Neomezený počet Sick Days

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Neomezená dovolená

Neomezená dovolená

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte – ať už máte plný úvazek, nebo částečný. Všem nabízíme 5 týdnů dovolené a pokud vám nějaký ten den navíc chybí, můžete zažádat o další dovolenou.