Přejít na hlavní obsah

Technical Training Specialist

C#, MVC, angličtina. Ovládáte tyto tři věci? Pak určitě čtěte dál!

Co budete dělat?

Budete učit naše zákazníky, partnery i kolegy. Nepředstavujte si ale místnost plnou lidí a sebe s ukazovátkem u tabule. Svoje znalosti převedete do formy interaktivních e-learningových kurzů a odborných článků, které budou uživatelům pomáhat. A téma? Práce s naším produktem – Kentico Xperience

Abyste jako Technical Training Specialist rozuměl/a produktu a dokázal/a skrz výukové materiály předávat znalosti vývojářům, potřebujete umět číst a psát kód v C#. V ideálním případě jste tedy zkušený/á MVC Developer/ka, kterého/kterou to táhne blíže k uživatelům. Chcete jim pomáhat, učit je a vést. Zároveň s nimi ale nemusíte být v přímém kontaktu. Podněty a zpětnou vazbu od zákazníků vám totiž předají kolegové/kolegyně z týmů Support, Sales a Consulting.

Jak je to s kurzy?

Aktuálně pracujeme s MVC 5 a postupně přecházíme na ASP .NET Core, naše kurzy tedy čekají rozsáhlejší úpravy. Spolu s dalšími dvěma Training Specialisty budete navrhovat a tvořit ukázky kódu (nebo rovnou celé projekty), texty, videa… a občas dopřejete uživatelům, aby se trochu zapotili nad úkoly.

Důležité budou také průběžné aktualizace – vždy s novou verzí produktu nebo na základě podnětů od uživatelů budete kurzy upravovat a vylepšovat. Mimochodem, vy sám/sama novou verzi produktu použijete jako první. Ve formě určitě zůstane i vaše „vývojářské já“, protože dostanete možnost stále se učit něco nového. Programování využijete i při tvorbě tréningových webů a při správě interních programů a integrací.

Chcete o kurzech vědět víc? Klik!

Jak to vypadá v praxi?

Pracujeme agilně a naše projekty se mění podle aktuální potřeby a zpětné vazby od zákazníků. Spravujeme si vlastní backlog, a protože nikto ve firmě neví o vzdělávaní zákazníků víc než my, sami si i rozhodujeme, kdy budeme na čem pracovat.

Mezi naše největší projekty patří e-learningové kurzy pro developery nebo markeťáky. Kurzy si vytváříme kompletně sami: od sbírání podnětů, přípravy (interaktivního) obsahu, programování cvičení a tréningových stránek až po tvoření certifikačních otázek.

Sedíme ve vlastní kanceláři a spadáme pod oddělení Customer Education – našimi nejbližšími kolegy jsou tedy Technical Writeři, kteří primárně spravují dokumentaci. Zákazníci se pomocí kurzů a dokumentace učí vyvíjet a upravovat náš produkt. Všechny materiály musí proto spolu dobře ladit. S konzultanty nebo support specialisty pak denně konzultujeme problémy zákazníků z praxe. S developery/developerkami sestavujeme „best practices“, které následně vysvětlujeme v kurzech.

Když nám zbývá čas, vytváříme podpůrné nástroje – díky nim pracujeme efektivněji. Také zpracováváme poznámky a připomínky našich uživatelů. Záleží pak na konkrétním projektu, co si zrovna procvičíte – technické psaní, programování, výzkum nebo něco úplně jiného.

S jakými technologiemi pracujeme?

  • C#, ASP .NET MVC 5 / .NET Core
  • React, TypeScript a Vue.js
  • HTML5, CSS3 a LESS
  • SQL
  • Další podrobnosti najdete na StackShare

  • Máte zkušenosti s vývojem a budete si rozumět s technologiemi, které používáme. Nejdůležitější je pro nás dobrá znalost C#.
  • Dokážete říkat složité věci jednoduše a ve skvělé angličtině (ideálně C1).
  • Umíte si sami naplánovat práci a aktivně zjistit informace, které potřebujete.

Vše ostatní si povíme, až se potkáme v našich brněnských kancelářích nebo si zavoláme online. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

P.S. I když většinou preferujeme společnou práci v kanceláři, u této pozice není problém častější práce z domu.

Customer Education tým

Branislav Smik

Customer Education Leader

  • Jakub Škurek - Senior Technical Writer
  • Marcel Rebro - Technical Writer
  • Roman Solař - Technical Writer

Další ukázky naší práce

Lukáš Bajer

Jan Lenoch

David Beňovský

Více o produktu Kentico Xperience

Modernizace Kentico Xperience

Kentico Connections 2020 | Dominik Pintér, Managing Director of Kentico Xperience

Nemáte čas kouknout na video? Máme pro vás na toto téma ještě rozhovor Dominka Pintéra a Tondy Moravce: Modernizujeme Kentico Xperience

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

Benefity

Služební cesty

Chcete si zkusit pracovat z naší pobočky v USA nebo se potkávat se zákazníky v Austrálii, Holandsku a UK?

  • Vojtěch Bořil

    Kentico byla před roky jedna z mála českých firem, o které jsem si řekl, že bych pro ni fakt chtěl pracovat a trávit tam svůj čas. A to stále platí. Nejvíce si cením svobody, kterou tu máme. Nápady vítězí nad procesy a i proto je firma schopná tak rychle inovovat.

    Vojtěch Bořil, VP Growth & Marketing