Technical Training Specialist

C#, MVC, angličtina. Ovládáte tyto tři věci? Pak určitě čtěte dál!

Co budete dělat.

Budete učit naše zákazníky, partnery i kolegy. Nepředstavujte si ale místnost plnou lidí a sebe s ukazovátkem u tabule. Svoje znalosti převedete do formy interaktivních e-learningových kurzů a odborných článků, které budou uživatelům pomáhat. A téma? Práce s naším produktem – Kentico Xperience

Abyste jako Technical Training Specialist rozuměl/a produktu a dokázal/a skrz výukové materiály předávat znalosti vývojářům, potřebujete umět číst a psát kód v C#. V ideálním případě jste tedy zkušený/á MVC Developer/ka, kterého/kterou to táhne blíže k uživatelům. Chcete jim pomáhat, učit je a vést. Zároveň s nimi ale nemusíte být v přímém kontaktu. Podněty a zpětnou vazbu od zákazníků vám totiž předají kolegové/kolegyně z týmů Support, Sales a Consulting.

 • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
 • Datum nástupu: Ihned
 • Forma: Možnost práce z domu
 • Technologie: C#, ASP .NET MVC 5 / .NET Core
 • Jazyk: EN C1

Jak je to s kurzy.

Už je to pár měsícu co sme přešli na ASP .NET Core, část našich kurzů je ale stále napsaná v MVC 5.  Spolu s dalšími dvěma Training Specialisty budete navrhovat a tvořit ukázky kódu (nebo rovnou celé projekty), texty, videa… a občas dopřejete uživatelům, aby se trochu zapotili nad úkoly. 

Důležité budou také průběžné aktualizace – vždy s novou verzí produktu nebo na základě podnětů od uživatelů budete kurzy upravovat a vylepšovat. Mimochodem, vy sám/sama novou verzi produktu použijete jako první. Ve formě určitě zůstane i vaše „vývojářské já“, protože dostanete možnost stále se učit něco nového. Programování využijete i při tvorbě tréningových webů a při správě interních programů a integrací.

Chcete o kurzech vědět víc? Klik!

Jak to vypadá v praxi.

Pracujeme agilně a naše projekty se mění podle aktuální potřeby a zpětné vazby od zákazníků. Spravujeme si vlastní backlog, a protože nikto ve firmě neví o vzdělávaní zákazníků víc než my, sami si i rozhodujeme, kdy budeme na čem pracovat.

Mezi naše největší projekty patří e-learningové kurzy pro developery nebo markeťáky. Kurzy si vytváříme kompletně sami: od sbírání podnětů, přípravy (interaktivního) obsahu, programování cvičení a tréningových stránek až po tvoření certifikačních otázek.

Sedíme ve vlastní kanceláři a spadáme pod oddělení Customer Education – našimi nejbližšími kolegy jsou tedy Technical Writeři, kteří primárně spravují dokumentaci. Zákazníci se pomocí kurzů a dokumentace učí vyvíjet a upravovat náš produkt. Všechny materiály musí proto spolu dobře ladit. S konzultanty nebo support specialisty pak denně konzultujeme problémy zákazníků z praxe. S developery/developerkami sestavujeme „best practices“, které následně vysvětlujeme v kurzech.

Když nám zbývá čas, vytváříme podpůrné nástroje – díky nim pracujeme efektivněji. Také zpracováváme poznámky a připomínky našich uživatelů. Záleží pak na konkrétním projektu, co si zrovna procvičíte – technické psaní, programování, výzkum nebo něco úplně jiného.

S jakými technologiemi pracujeme.

 • C#, ASP .NET MVC 5 / .NET Core
 • React, TypeScript a Vue.js
 • HTML5, CSS3 a LESS
 • SQL
 • Další podrobnosti najdete na StackShare 

Jste to vy.

 • Máte zkušenosti s vývojem a budete si rozumět s technologiemi, které používáme. Nejdůležitější je pro nás dobrá znalost C#.
 • Dokážete říkat složité věci jednoduše a ve skvělé angličtině (ideálně C1).
 • Umíte si sami naplánovat práci a aktivně zjistit informace, které potřebujete.

Vše ostatní si povíme, až se potkáme v našich brněnských kancelářích nebo si zavoláme online. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

P.S. I když většinou preferujeme společnou práci v kanceláři, u této pozice není problém častější práce z domu.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Branislav Smik

Head of Consulting and Customer Education

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Neomezený počet Sick Days

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Neomezená dovolená

Neomezená dovolená

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte – ať už máte plný úvazek, nebo částečný. Všem nabízíme 5 týdnů dovolené a pokud vám nějaký ten den navíc chybí, můžete zažádat o další dovolenou.

Podobné pozice

EMEA Sales Engineer

Dokážete naše zákazníky nalodit po technické stránce a vymyslet pro ně nejsnazší cestu k cíli.

QA Engineer

Umíte číst v kódu a rádi vychytáváte chyby? Pátrejte po nich s pomocí automatizovaných i manuálních testů!

Technical Writer

Psaní máte v krvi a mezi IT lidmi jste jako ryba ve vodě? Přidejte se k vývojovému týmu a tvořte dokumentaci v angličtině, které porozumí znalec i laik.