Přejít na hlavní obsah

Zkušený UX Designer

Výzkumy, procesy a služby… podílejte se na celém designovém procesu. Čeká na vás samostatný UX tým a práce na skvělém produktu.  

Co budete dělat?

Otázky. Analytika. Sestavování person. Customer journeys. Návrhy procesů i služeb. S tím vším se setkáte. Hledáme člověka, který má již v oblasti UX designu zkušenosti a setkal se s design procesem. Nebojí se dělat důležitá rozhodnutí a výborně ovládá angličtinu. Je komunikativní a umí přijímat i dávat konstruktivní zpětnou vazbu.

Možná vás příjemně překvapí, že UX tým je u nás organizačně nezávislý. Co to znamená? Každý UXák má u nás vlastní vývojový tým, o který se stará a sedí s ním v jedné místnosti. Třikrát týdně se ale potkává se všemi ostatními kolegy z UX sekce. Plánují si dohromady práci a učí se jeden od druhého. 

Nemusíte se sami sebe ptát – a to budu dělat výzkumy, na produktu nebo budu pracovat s týmem? Jste totiž u všeho, co jde zlepšit. Ať už v rámci produktu, nebo ve firmě jako takové.

Benefity

Služební cesty

Chcete si zkusit pracovat z naší pobočky v USA nebo se potkávat se zákazníky v Austálii, Holandsku a UK?

Pohodové pracovní prostředí

Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A nebojíme se ho použít.

Volná pracovní doba

Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů.

Innovation Time

⅕ pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.

Otcovská dovolená

Čerstvým tatínkům dopřejeme 2 týdny placeného volna.

Školení a certifikace

Proplácíme oborové specializace i kurzy angličtiny v Lingua centrum.

Co říkají kolegové z týmu

 • Tadeáš Kubát

  Líbí se mi, jak firma podporuje UX. Setkal jsem se s tím, že UX designéři ve firmách nemají žádné pravomoce. Tady je to prostě jinak. Jsme součástí procesu, pomáháme s prvotními výzkumy a zapojujeme se i do strategických rozhodnutí. A kromě práce na produktu máme čas i na další vývoj firmy. 

  Tadeáš Kubát, VP User Experience

 • Petr Augustin

  Uživatele našeho produktu dobře známe a víme, jaké problémy jim pomáháme řešit. Každý je tu rovnocennou součástí týmu a má možnost
  přesvědčit ostatní o svém názoru. Společně tak vytváříme něco, co má opravdovou hodnotu a usnadňuje práci lidem po celém světě.

  Petr Augustin, Lead UX Designer

 • Pavol Donko

  V predchádzajúcej práci som bol na UX sám, tu je celé oddelenie. Čo robíme? Navrhujeme riešenia na základe výskumu. Hypotézy si ľahko overujeme, stačí zdvihnúť telefón alebo napísať zákazníkom. Baví ma, že sa stále učím nové veci. Každý týždeň sa s tímom stretávame na workshopoch a odovzdávame si skúsenosti.

  Pavol Donko, UX Designer

Jak probíhá výběrové řízení?

Nepříjemné otázky, personalista v obleku, psychotesty a atmosféra, která by se dala krájet. Tak přesně tak to u nás nefunguje. Máme sice v kancelářích psy, ale nekoušeme. Spíš než psychologickému rozboru věříme vlastní intuici. Chceme vás poznat a chceme, abyste i vy poznali nás.

Udělejte první krok

Našli jste se? Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se a povíme vám víc.

Na pohovoru se uvidíte s…

Pavlína Matoušková

HR Specialist

Tadeáš Kubát

VP User Experience