Co netušíte o lektorovi Kentico Academy
Práce v Kentico, Studenti, Rozhovory

Už léta spolupracujeme se studenty/studentkami – ti, co u nás začínají na placené stáži při škole, často vyrostou do lídrovských rolí. Letos přebírá štafetu ve vedení Kentico Academy Ondřej Machala, proto jsme se vám ho rozhodli trochu představit. Prozradil nám o sobě hodně. Kdyby mohl být zvíře, jakým by byl? Na co se jako lektor nejvíc těší? A co třeba jeho nejhorší vlastnost?

Seznamte se.

Zaměstnanec Kentico: 13 let

Pozice: Full-stack developer v týmu CM2

Náplň práce: Vývoj aplikací pro tvorbu obsahu

Předchozí pozice: V Kentico pracuje od studentských let, začal jako QA Engineer, poté Senior QA Engineer, nakonec vývojář

Co ho v Kentico baví: Práce se sexy technologiemi, skvělá parta se smyslem pro humor, přátelská firemní kultura, která mu pomáhá růst

Back-end nebo front-end: V týmu dělají obojí, Ondra ale raději back-end

Proč se stal lektorem Kentico Academy: „Chci studentům a studentkám předat svoje zkušenosti – technické znalosti, pracovní návyky i ověřené praktiky vývoje softwaru. Pomůžeme jim najít svou cestu do budoucnosti.“

Na co se jako lektor nejvíc těší: Až uvidí, jak se studenti/studentky posunují, že se něco naučili a mají výsledky

A teď něco osobnějšího.

Věk: 35 let

Status: Ženatý, dvě děti

Koníčky: Tenis, hokej, bike, hudba (hraje i poslouchá), kafe, pivo, mixing engineering

Kdyby byl zvíře, byl by: Kočka – má všechno na salámu, ale když se rozhodne ulovit myš, nic ji nezastaví

Čeho si na sobě nejvíc váží: Je na něj spoleh, co slíbí, dodrží

Čeho si nejvíc cení na druhých: Upřímnosti a smyslu pro humor, klidně černého

Jeho nejhorší vlastnost: Zaťatost – když si něco umane, jde si za tím, i když to ostatní může štvát

Představa ideálního zaměstnání: Práce ho baví, naplňuje, a na jejím konci vidí výsledek, který mu udělá radost

Představa utrpení v práci: Když něco stále nejde a nedaří se mu přijít na důvod a řešení

Kdyby mohl být kýmkoli na jeden den, stal by se: Svou dcerou – vrátil by se v čase a podíval se na dětský svět novýma očima

Co nesnáší: Špatné pivo a špatnou kávu

Pro jakou chybu má největší pochopení: Dokáže pochopit všechno, stačí mu to vysvětlit

Tak co, chtěli byste se s Ondrou poznat blíže? Přihlaste se na Kentico Academy. Seznámíte se u pohovoru, a pokud to oboustranně klapne, budeme se na vás těšit v září. Buďto v naší soukromé studentské kanceláři na Fakultě informatiky MU nebo přímo v kancelářích Kentico na Nových sadech.

Zajímá vás, jak to u nás chodí, a chcete vědět všechno mezi prvními? Sledujte nás na Facebooku, LinkedIn nebo Instagramu.

Další články v kategorii

Záhadná pozice č. 5: Engineering Manager

Zavedli jsme novou pozici, která pomáhá týmu pracovat efektivně a spokojeně. Uvolňuje ruce Technical Leaders, komunikuje, zajišťuje správné procesy, týmům i jednotlivcům pomáhá ...

Chci vědět víc

Jak na CV a pohovor v Kentico: tipy a triky od naší recruiterky

Narazili jste na pozici v Kentico, která je přesně pro vás? Než Monice, naší náborářce, pošlete životopis a dorazíte na pohovor, může se vám hodit pár rad přímo od zdroje. Přečt...

O měsíčním Sabatiklu Tondy Moravce

Kolegové a kolegyně, kteří jsou u nás už 10 let a víc, mají možnost vybrat si nad rámec dovolené i měsíc placeného volna. Jak si ho užil Tonda Moravec? Byl to pro něj měsíc tich...