Přejít na hlavní obsah
Jsme tu jako doma

Jsme tu jako doma

Rosteme už pěkných 15 let. Do větších kanceláří jsme se během té doby stěhovali celkem třikrát. Prostoru na přešlapy bylo až až – z každého z nich jsme se ale poučili a při každém zařizování nového „doma“ jsme vyladili víc a víc detailů. Odvážíme se říct, že prostory v Titaniu jsme vychytali přesně k obrazu svému. Zveme vás na malou obhlídku!

Kanceláře jako ulité pro soukromí i sdílení

Open space není náš styl. Nejsme přece stroje. V našich kancelářích k sobě máme blízko, ale ani na soukromí nerezignujeme. Každý tým má vlastní kancl, který spolu maximálně 8 lidí společně doladí – psí pelíšky, kytky, šipky, zvlhčovače vzduchu… A když nám něco chybí, stačí napsat ticket a za pár dní už klepe zásilka na dveře. 

Prostory vybízí k diskuzím i protáhnutí nohou

Co když se chceme chvíli hýbat nebo pokecat s někým z jiného týmu? Není problém. Pro setkávání jsou tu pohodlné zasedačky nebo třeba relax room s akváriem, kde se člověk cítí jako ve velkém útulném obýváku. 

Někdy potřebujeme resetovat mozek a dobít energii – na to už čekají fotbálky i herní konzole. Asi vás nepřekvapí, že ochotné spoluhráče většinou nehledáme dlouho.
A když na jednoho dolehne únava po náročném meetingu či včerejším teambuildingu a chce trochu ticha a klidu? Stačí zatáhnout závěsy v jednom z našich sleeping boxů a začít počítat ovečky. Jedna… dvě…

Kentico Brno office
Pro setkávání i chvíle ticha... Týmové kanceláře, relax room, sleeping boxy a fotbálek.

V kuchyních se dá dělat ledasco

Špinavý koutek jen s mikrovlnkou a rozviklanou stoličkou u nás nenajdete. Máme lednice, trouby, indukční desky a spoustu kávovarů. Můžeme si ohřát poctivý domácí oběd z vlastní krabičky, ale i ugrilovat žebra, uspořádat týmovou snídani, oběd pro nováčky nebo třeba mikulášskou besídku pro děti. Místa je na to dost. Ony naše kuchyňky vypadají spíš jako menší kavárny.

A koho honí mlsná, vždy najde v kuchyni něco zdravého nebo sladkého na zub. Je k tomu libo špičkovou kávu z lokální pražírny?

Kentico Brno office - kuchyně
Kuchyně slouží všemožným účelům.

Když potřebujeme na vzduch…

Občas to chce změnu prostředí. Součástí budovy je prostorné zatravněné atrium, restaurace i kavárna – stačí vzít notebook pod paži a za tři minuty už jsme online z místa, kde je nám dobře. 

Sportovci jistě ocení naši novou kolárnu. Do práce nebo i na oběd můžeme vyšlápnout na kole… a když je obzvlášť hezky, třeba později i na výlet do okolí. Na cyklostezku je to co by kamenem dohodil. Romantiky může zlákat i pohled z okna na nedaleký Špilberk či Petrov – do pěti minut jsou na místě. Z Nových sadů je prostě všude blízko.

Kentico Brno office
Kromě restaurace a kavárny tu potkáte i pojízdný stánek se zmrzlinou a různé food trucky.

V práci jako doma 

„Když o tom přemýšlím, ve finále by se tady asi dalo i bydlet,“ uvědomuje si Gábina, naše CAO. Při příchodu do Kentico se opravdu cítíte jako doma. Potkáte tu psy i děti, zacvičíte si dvakrát týdně jógu, osprchujete se, vyperete a usušíte tepláky, zatímco s kolegy u dobré kávy a jídla proberete novinky a úkoly pro dnešní den. Je nám tu spolu prostě dobře.

Najdete si tu i vy své místo?

Moment, a co design?

O tom jsme se podrobně rozepsali hned při zařizování 5. patra. Mrkněte do rozhovoru s designéry Radkem Mašindou a Stanislavem Nehybkou z architektonického studia U1, kteří naše interiéry navrhovali. Nebo ještě lépe – vyscrollujte si zpět nahoru a pusťte si aktuální video, kde vše uvidíte na vlastní oči. Mimochodem, za vybavení kanceláří jsme obdrželi ocenění CBRE Zasedačka roku 2016 v kategorii Zdravá kancelář.

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

Chcete si číst dál?

Z každého vyřešeného problému mám dobrý pocit

Honza Šedo se rozpovídal o práci v Support týmu.

V kategoriích Život v Kentico a Rozhovory

V kondičce díky Coding Dojo

Vrcholoví sportovci dosahují svých výkonů díky pravidelnému tréninku, při kterém pilují své dovednosti. Jaké možnosti má ale vývojář, pokud se chce zlepšovat a pracovat na svých schopnostech? Kromě čt…

V kategorii Development

O neplaceném volnu Michala Ingra

Rozpočítáte si dovolenou až do Vánoc, pak se ale najednou objeví možnost parádního výletu. Co teď? Nechat příležitost utéct, nebo obětovat volno o svátcích? Tak taková věc se v Kentico nestává!

V kategoriích Život v Kentico a Rozhovory